eReport.sk
Šofér, ktorého na R7 zachytila kamera.
Šofér, ktorého na R7 takto zachytila kamera. Foto: policia

Tak toto snáď nie: Ďalší šofér s lajnou v aute a zase na R7, píše polícia

Kamery zachytili vodiča, ktorý je podozrivý z toho, že si počas prestávky v jazde rýchlostnou cestou R7, doprial ilegálny doping. Polícia o tom v piatok informovala na sociálnej sieti.

“Jedna z bezpečnostných kamier správcu cestnej komunikácie R7, ktoré dohliadajú na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky na vybraných cestných úsekoch zachytila možné protiprávne konanie vodiča osobného motorového vozidla,” formuje na facebooku polícia, ku ktorej sa kamerový záznam dostal a zverejnila ho aj na internete. “Na zábere vodič užil bielu látku a následne pokračoval v jazde ďalej. Nakoľko vzniklo podozrenie z možného protiprávneho konania spočívajúceho v užití omamnej látky a následnej jazdy vodiča, zo strany policajtov Krajského dopravného inšpektorátu bolo v tejto súvislosti začaté objasňovanie tohto prípadu,” spresnili muži zákona.

Policajti pripomínajú, že pred 2 týždňami spozorovali a následne zastavili dopravní policajti vodiča motorového vozidla v seneckom okrese. “Vodič pri komunikácii s dopravnými policajtmi javil známky požitia omamných a psychotropných látok a preto ho policajti vyzvali k podrobeniu sa vyšetreniu a odberu biologického materiálu v zdravotníckom zariadení. Výsledok skončil s pozitívnym výsledkom, vodičovi bola preukázaná prítomnosť metamfetamínu, amfetamínu a THC,” priblížili policajti prípad spred 14 dní. “V rámci objasňovania tohto protiprávneho konania bolo zároveň zistené, že sa jedná o toho istého vodiča, s tým istým vozidlom, ktorého zachytáva vizuálny záznam bezpečnostnej kamery, ktorý polícii zaslal správca cestnej komunikácie z možného podozrenia protiprávneho konania,” dodala polícia.

Zdroj: fb/policiaslovakia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport