tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Romana Tabák (OĽaNO). Foto: tasr

Tak toto je koniec. Tabák je už na smiech aj vlastným kolegom!

Otužovanie poslankyne za OĽANO Romany Tabák v bystrine národného parku má svoju dohru. Okrem toho, že Tatranský národný park podá pre jej kúpanie podnet na Slovenskú inšpekciu životného prostredia, začala byť politička terčom posmechu aj u vlastných kolegov v strane.

Zdroj: fb/AndrejStancik95

„Teraz je to zjavne in, tak pridávam fotku z januárového otužovania,“ rypol si do svojej poslaneckej kolegyne Andrej Stančík, ktorý takisto sedí v parlamente za OĽANO. Na rozdiel od Tabák sa však mladý politik nečvachtá v tatranskej bystrine ale v bratislavskom jazere. „Draždiak ale nie je národným parkom, takže TANAP nič riešiť nemusí,“ vytešuje sa Stančík, ktorý sa teda veľmi gentlemansky svojej poslankyne nezastal.

Zdroj: archív

A jeho kolegyni do smiechu zrejme nie je. TANAP sa už totiž nechal počuť, že podá pre kúpanie sa poslankyne národnej rady v tatranskom potoku podnet na Slovenskú inšpekciu životného prostredia. Dôvodom je, že sa politička kúpala v potoku v národnom parku. TANAP pritom ročne navštívi asi 4 milióny turistov. „Keby sa len štvrtina z tohto počtu okúpala v plese alebo tatranskom potoku, mohla by sa nenávratne zmeniť kvalita týchto ekosystémov,“ varovala hovorkyňa Štátnej ochrany prírody Kristína Bocková.

Tabák a už nechala počuť, že je pripravená niesť za svoje činy aj dôsledky. A zdá sa, že bude musieť prehltnúť poriadne horkú pilulku. Nielenže jej hrozí pokuta, ale navyše sa z nej smeje aj celý internet. Hoci sa snaží na svoj trapas čo najrýchlejšie zabudnúť a a na sociálnych sieťach dáva jeden status za druhým, ľudia už toho majú dosť. Poslankyňa napríklad vyzývala k „rozvážnemu konaniu“ v súvislosti s očkovaním. Použila dokonca Cicerov citát. Ale fanúšikov to neobmäkčilo a na Tabákovej stránke sa začali kopiť smiešne obrázky na tému jej kúpania v TANAPe.

Viac o Romane Tabák čítajte tu:

  1. Romana Tabák za rečníckym pultom.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tak toto je koniec. Tabák je už na smiech aj vlastným kolegom!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku