eReport.sk
Romana Tabák, foto: tasr

Tabák chcela pochváliť kolegu, zlízla si to od fanúšika

Nech už robí čokoľvek, vždy ju niekto skritizuje. Poslankyňa za OĽANO Romana Tabák vychválila svojho poslaneckého kolegu Andreja Stančíka za to, že bol pomáhať ako dobrovoľník na covidovom oddelení. Takú reakciu od fanúšika však zrejme nečakala.

Stančík sa podelil o svoje skúsenosti z nemocnice krátko pred Vianocami. Dôvod prečo sa rozhodol pre dobrovoľnícku činnosť na covidovom oddelení bolo, aby o pandémii a koronavíruse len nepísal. Za jeho prístup ho ocenili viacerí, vrátane premiéra Eduarda Hegera. Pridala sa aj poslankyňa Romana Tabák.

– Foto: fb/AndrejStancik95

Skutočne krásne gesto, Andrej! O to viac sympatické, že ťa nikto nenútil a šiel si tam úplne dobrovoľne!“ chválila ho politička, z ktorej si neraz Stančík uťahoval. Spravil tak napríklad po tom, ako prasklo, že sa Tabák kúpala v horskom potoku, hoci je to zakázané. Žarty z kolegyne si robil aj vtedy, keď sa poslankyňa vyhrážala odchodom z klubu OĽANO. Zdá sa však, že vzťahy sú medzi nimi v poriadku a Tabák ocenila Stančíkove gesto pomoci. No niektorým fanúšikom sa jej chvála nepáčila.

Čítajte viac:

„A ty kedy spravíš niečo pre niekoho?“ rypol si jeden z nich, poslankyňa sa však nedala. „Predložených 9 zákonov a 9 zákonov schválených! A budúci rok pokračujem,“ pochválila sa, no diskutujúci chcel počuť niečo konkrétne. „Dozviete sa od druhých,“ vykrúcala sa Tabák. „Hlavne pomáham, kde sa dá a nie všetko zverejňujem!“ dodala politička, ktorá v minulosti zverejňovala na sociálnej sieti, komu konkrétne finančne pomohla. Nie vždy sa to však stretlo s pozitívnymi reakciami.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tabák chcela pochváliť kolegu, zlízla si to od fanúšika

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti