eReport.sk
Karel Gott, foto: profimedia

Tajomstvo Gottovej spálne: Takto vášnivý bol pred Ivanou!

Než stretol svoju manželku Ivanu (44) bol Karel Gott lámač ženských sŕdc. Jeho ženy majstrovu extrémnu vášnivosť akceptovali.

Jednou z krások, po ktorých túžil bola Evelyna Steimarová. Tá dokázala byť voči Karlovi dlho chladná. „Bol jej skôr ľahostajný. Robila si z neho žarty. A keď ho potom chcela, robil drahoty on. A potom sa na neho vykašľala. Vždy mala chlapa, ktorého chcela,“ povedal Gottov priateľ Milan Drobný.

Chodil aj s Martinou Zbořilovou, neskôr manželkou Miloša Formana. Tá sa na neho nahnevala. Karel Gott totiž v Nemecku poskytol rozhovor, kde hovoril o tom, že mal sex s dvomi ženami. Martina ho potom dokonca nepustila ani do bytu a jemu nakoniec došla trpezlivosť.

Viac sa dozviete:

  1. Ivana Gottová

Vášnivý vzťah mal s Marikou Sörösovou. S tou sa dokonca schyľovalo aj k svadbe. Ona však bola extrémne žiarlivá a Karla na každom kroku kontrolovala. V sexe si však rozumeli. „Milovali sme sa všade, najradšej v jeho obývačke. Z perského koberca som mala odreté kolená,“ prehovorila pred rokmi Marika.

„Karla som zvádzala všade. Napríklad keď telefonoval. Robila som mu striptíz. Potom musel ukončiť hovor, lebo bol vzrušený a naháňal ma po dome.“ Raz si to dokonca rozdali aj v aute. Karel Gott si skrátka vedel užívať život a rovnako rád mal aj kvalitný sex.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti