eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Gottova dcéra vo Fínsku bez práce a bez manžela: Po správe zo zámoria sa zosypala!


Rana za ranou. Dominika Gottová (48) konečne začala brať lieky na maniodepresiu a vrátila sa do Fínska za manželom Timom. Ten však zmizol do Mexika s tým, že má veľa práce.

A teraz svojej žene, ktorá kvôli nemu opustila rodné Česko zavolal: „Dominika, vrátim sa až v novembri!“ Tieto desivé správy zrejme Gottová nechcela počuť. Najstaršiu dcéru Karla Gotta to podľa blízkych zrazilo na kolená.

„Zosypala sa. Je na Timovi závislá. Psychicky i finančne. Nečudujte sa,“ prezradila jej kamarátka. „Nechcem to nijako komentovať. On je tam a ja som tu. Hľadám si prácu a verím, že Timo v Mexiku zarobí nejaké peniaze, aby sme to zvládli,“ potvrdila samotná Dominika. „Samozrejme, že mi chýba, ale nechajte to na nás,“ prezradila ďalej.

Strachuje sa aj jej mama Antonie Zacpalová. „Dôležité je, aby si našla prácu a mala svoje peniaze. Nemôže sa spoliehať len na Tima,“ dodala. Dominika Gottová vo Fínsku živorí len na podpore. Jej veľká časť však ide na byť. Dcéra speváckej legendy na tom rozhodne nie je dobre!

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Gottova dcéra vo Fínsku bez práce a bez manžela: Po správe zo zámoria sa zosypala!

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne