eReport.sk
Ivana Gottová a Karel Gott, foto: profimedia

VIDEO Ivana Gottová potešila fanúšikov novými zábermi s Karlom

Počas jesene sa dostal do kín očakávaný film o Karlovi Gottovi. Po slávnostnej premiére prichystala maestrova manželka pre fanúšikov milé prekvapenie.

Dokument Karel pripravoval český spevák v posledných mesiacoch života. Všetky natočené zábery sú tak o to cennejšie nielen pre jeho fanúšikov, ale najmä pre blízkych, ktorí môžu na neho spomínať. Režisérke Olge Malířovej Špátovej sa podarilo natočiť množstvo cenného materiálu, preto vo výslednom dokumente chýba viacero klenotov. Ivana Gottová sa rozhodla, že ich nenechá iba v rodinnom archíve. O pár z nich sa podelila s priaznivcami zosnulého manžela na Instagrame.

Karel sa v krátkom videu pripravuje so svojimi vnúčikmi na Veľkú noc. Vojta a Honzík sú deťmi jeho druhorodenej dcéry Lucie. Najprv spoločne pletú korbáče a potom zdobia kraslice nálepkami. Spevák si ich vtedy vtipne doberal a chlapcov presviedčal, že v ich veku namaľoval na vajíčko celú bitku pri Lipanoch.

Viac sa dozviete:

„Ten Karlov špecifický humor TAK CHÝBA! Krásny deň prajem a úsmev na tvári. Nech sa vám náš dokument páči,“ napísala Ivana k doteraz nepublikovanému videu. Slovenskí diváci si v našich kinách môžu pozrieť dokument od 11. novembra.

Nezverejnené zábery z dokumentu Karel, Zdroj: Instagram/Karel Gott Agency

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti