tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Romana Tabák, foto: facebook R. T.

Tabak sa mení na inú političku! Vstupuje do Matice slovenskej a poukazuje na podstatu štátnosti

Tak toto je zmena! Politička a poslankyňa NR SR Romana Tabak (nezaradená), ktorá sa po hlasovaní proti vydaniu opozičného poslanca Roberta Fica do väzby dostala do nemilosti vládnych politikov a médií, zjavne mení svoj politický obsah. Matica slovenská sa dlhodobo sťažuje na nedostatok podpory zo strany vlády, no minimálne pre tento moment má nečakaného spojenca. Tabak avizuje, že podala prihlášku za členku Matice!

„Matica slovenská si v roku 2022 pripomína v rámci roku odkazu štúrovcov 200. výročie narodenia osobností národného obrodenia, osobností, ktoré významným spôsobom zasiahli do slovenských dejín,“ prekvapila Tabak na sociálnej sieti.

Bude z nej národniarka?

Tabak svojimi odkazmi po dvoch rokoch vo vládnych parlamentných laviciach ukazuje, že kam by mohla smerovať jej politická ideológia. Dá sa tvrdiť, že sa z kontroverznej političky stáva národniarka? „Rozhodla som sa pre zakladajúce a podporujúce členstvo,“ uviedla Tabak.

Foto: fb/romanatabak

Idea Matice slovenskej je podľa nej pri tom aktuálna a mladá: „Matičná idea je večne aktuálna a mladá idea. Presvedčila som sa o tom, že aj mladí ľudia majú blízko k narodným ideám a práve dnešné podujatie, ktorého sa zúčastnilo celé množstvo mladých ľudi ma presvedčilo, že má zmysel bojovať za našu demokratickú slovenskú štátnosť.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico na snímke z videa.
  2. Na kombosnímke zľava Ján Budaj a Peter Weiss.
  3. Netajili emócie po schválení návrhu: Chrbtom Igor Matovič a György Gyimesi (obaja OĽaNO).
  4. Bývalý slovenský tenista Martin Kližan.
  5. Zľava poslankyne Romana Tabák a Jana Bitti Cigániková.

V rámci Matice by sa chcela venovať témam, ktoré sú jej blízke – hlavne športu. „Ako budúca členka Matice slovenskej by som sa rada venovala oblasti športu a nakoľko má Matica slovenská aj športový odbor, rada sa zapojím aj do týchto aktivít,“ uzavrela politička.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tabak sa mení na inú političku! Vstupuje do Matice slovenskej a poukazuje na podstatu štátnosti

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku