eReport.sk
Silvia Šuvadová, foto: profimedia

Šuvadová provokuje. Odhalená v prírode ponúka modlitby. Zotrela aj slová lekára

Herečka Silvia Šuvadová sa nepreslávila iba svojou rolou v oskarovom filme Koľja, ale aj duchovnými posolstvami. Na svojej sociálnej sieti pravidelne uverejňuje vhodné modlitby či meditácie. Občas sa však vyjadrí aj k aktuálnemu dianiu.

Tak urobila aj nedávno, keď zdieľala statusy lekára Stanislava Janotu. Janota upozorňoval na vyhlásenia pápeža Františka v súvislosti s vakcináciou. „Počúvnime slová Svätého Otca Františka. Zaočkovať sa vakcínou proti COVID-19 je skutočným skutkom lásky,“ vyzýval lekár, ktorý aj zdieľal videoodkaz od pápeža. Šuvadovej sa to však zdá už príliš.

– Foto: fb/SilviaSuvadova

„Vydierať veriacich takto pasívne agresívne a zneužiť ich vieru na manipulovanie ich slobodnej vôle, to je už iná káva,“ zamyslela sa umelkyňa. „Ťažké skúšky pre každého. Mega ťažké pre tých, ktorí celý život verili, že to, čo povie pán farár alebo pápež je naozaj slovo božie,“ dodala Šuvadová, ktorá krátko potom zverejnila modlitbu ku ktorej pripojila aj fotografiu. Je na nej sporo odetá herečka v prírode. Niektorým fanúšikom sa zdala nevhodná modlitba, iným zase práve obrázok, ktorý už dával iba málo priestoru pre fantáziu.

– Foto: fb/SilviaSuvadova

„No, povedzme si otvorene, je to sexuálne foto. Prečo to robíte, Silvia?“ rypla si do umelkyne diskutujúca. Šuvadová sa však bráni: „Na fotke je žltá a zlatá farba a slnko, o tom je aj článok o zlatožltom plameni. Plus sú tam orby, ktoré niektorí označujú za živé vedomie. Je tam svetielko na mojej blúzke a pod mojou rukou. Každý vidí, čo vidieť chce alebo čo vidieť nechce.“

Čítajte viac tu:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport