eReport.sk
Silvia Šuvadová, foto: profimedia

PRIZNANIE Silvie Šuvadovej: Aj táto slávna americká herečka ma chcela zbaliť!

Keď sa presťahovala do Ameriky objavovala mnoho nového. Jeden z nezabudnuteľných zážitkov bolo, keď ju vo fitnes centre chcela uloviť exmanželka Johnnyho Deppa.

Ezoterická herečka Silvia Šuvadová hneď ako prvýkrát pristála v Los Angeles vedela, že v tejto krajine chce ostať žiť: „Nadýchla som sa a povedala som si, toto je nový domov. Nevedela som ako to urobím, ale vedela som, že tam som ja. Stretla som amerického Slováka, že keď chcem môžem u neho žiť. Bála som sa, ale vedela som, že sa tam budem cítiť dobre. Necítila som sa na Slovensku už dobre. Mala som zdravotné problémy, zlý vzťah, nebola som na tom dobre. V tom momente, keď mi zavolal producent do Dolného Kubína s ponukou išla som,” rozrozprávala sa o začiatkoch herečka.

Nevedela ceknúť

Do Ameriky sa presťahovala s nulovou angličtinou. Jazyk sa začala učiť pri pozeraní filmov a čítaní kníh odkiaľ si prekladal slovo za slovom: „Učila som sa tak, že som pozerala filmy s titulkami. Musela som dobehnúť všetky filmy čo som nevidela počas komunizmu. Súbežne s tým ma začala zaujímať spiritualita. Spolubývajúca mi dala prvú knižku a povedala, toto ti zmení život.” Tak sa podľa Silvie aj stalo: „Mala som každé druhé slovo podčiarknuté a prekladala si.” Keď už mala vybudované základy vyhľadala lektora, ktorý ju zasvätil do tajov správneho akcentu: „Najala som si tam takého najslávnejšieho – Robert Easton. Stál dvesto dolárov na hodinu,” šokovala Silvia Šuvadová v podcaste Marakua.

Že to bola dobrá investícia zistila priamo v teréne. „Mala som stretnutie s manažérom na Sunset bulvári v thajskej reštaurácii. Meškal. Nikto tam nebol len taký černoch. Bolo to trápne. Prihovoril sa mi. Nevieš čo si vybrať? Odporučil mi jedlo a som sa na neho pozerala, prepáč, ale nie si ty náhodou spevák? On vraví, áno ja som Seal,” zasmiala sa pri spomienke na stretnutie so svetoznámym spevákom Šuvadová.

Išla po nej Deppova ex

Neskôr ju čakalo ďalšie nezabudnuteľné stretnutie. V štvrti kde bývala bola silná komunita homosexuálne orientovaných ľudí: „Do posilňovne, kam som chodila bola prevaha inak orientovaných ľudí. Bola som v šatni a jedna nádherná blondínka sa na mňa pozerala. Jej sa určite niečo fyzicky dialo, to bolo jedno z najsilnejších balení aké som kedy zažila. Veľmi to do mňa išlo energeticky. Keď som sedela pred fitkom a ona odchádzala zastavila sa. Vrátila sa ku mne. Ja som Amber a mne sa strašne páčiš,” opísala detailne Šuvadová pre ňu čarovné stretnutie s herečkou Amber Heard, ktorá bola neskôr manželkou Johnyyho Deppa a netají svoju bisexualitu. S Deppom neskôr pútali pozornosť škandalóznym rozvodom. Americký herec bol aj odsúdený za násilie na svojej ex. „Spýtala sa ma ako sa volám. Išla na to veľmi dobre. Ponúkla mi, že má dobrého agenta a zavolala ma na večeru. Dala mi číslo, ale nikdy som ho nevyužila,” vyznala sa herečka, v ktorej zážitok aj po rokoch rezonuje.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport