eReport.sk
Silvia Šuvadová, foto: profimedia

Šuvadová si zapla televízor a zhrozila sa. Na toto nahovorili mojich kolegov?!

Očkovacia kampaň na Slovensku naberá na obrátkach. Nájdete ju na internete, v rozhlase i televízii. Je takmer nemožné sa jej vyhnúť. Zaznamenala ju aj herečka Silvia Šuvadová, ktorá sa okrem iného preslávila aj svojimi neštandardnými názormi.

„Vždy som si myslela, že byť známym človekom je privilégium a že známi ľudia majú morálnu aj ľudskú povinnosť využiť svoju známu tvár či hlas na dobrú vec,“ začala Šuvadová s úvahou, proti ktorej asi netreba nič namietať. „Lenže to, čo je v dnešnom polarizovanom svete dobré je veľmi subjektívne,“ dodala veľavýznamne a zverejnila televízny spot, ktorý má za úlohu prilákať ľudí na očkovanie. Vystupuje v nej uznávaný virológ Boris Klempa s ešte známejšou tvárou – hercom Tomášom Maštalírom.

Herečka Silvia Šuvadová je známa alternatívnymi názormi. – Foto: fb/SilviaSuvadova

„Keď sa mi doma pokazí chladnička, o chladničke neviem nič. Musím volať opravárovi, čiže odborníkovi,“ hovorí vo videu umelec. „Tu za mnou sú podobné mrazničky, v akých sú uložené aj vakcíny. Sú to tie najbezpečnejšie a najúčinnejšie vakcíny, aké kedy ľudstvo malo. Dajte sa zaočkovať,“ vyzýva Klempa a Maštalír sa pripája. „Dôverujme odborníkom.“

Šuvadovej asi toto posolstvo hereckého kolegu nie je po chuti. Hoci citlivo volila slová, akými celú situáciu okomentovala. Už v minulosti však napríklad zdieľala rozhovor českej lekárky, ktorá odporúča pacientom, ktorí ešte neboli očkovaní, aby sa aspoň tri dni vyhýbali tým ľuďom, ktorí sa nechali očkovať vakcínou Pfizer. Podľa farmaceuta, ktorý pôsobí vo Švajčiarsku, to však nie je pravda. „Žiadna z vakcín nemôže vplývať na osobu, ktorá nebola očkovaná. A to zahŕňa aj menštruáciu, plodnosť a tehotenstvo,“ zhrnul Marek Kajan.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šuvadová si zapla televízor a zhrozila sa. Na toto nahovorili mojich kolegov?!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php