eReport.sk
Silvia Šuvadová, foto: profimedia

VIDEO Šuvadová ukázala jaskyňu, v ktorej vraj praktizujú čiernu mágiu: Bola veľká sila byť tam!

Silvia Šuvadová navštívila v roku 2013 tajomné miesto v Amerike, kde ako hovorí, zvádzali súboj svetlo s temnými silami. Až teraz sa podelila so svojimi fanúšikmi o zážitky z rituálnej jaskyne.

Herečka je známa blízkym vzťahom k nadprirodzeným veciam. V USA navštevovala Mystery School v Mount Shaste, kde sa venovali štúdiu silných energií, ktoré ovládajú svet. Pred ôsmymi rokmi sa spolu so spolužiakmi vybrala na výlet na miesto, ktoré vraj ovládajú temné sily.

„Ľudia v Mount Shaste hovorili, že v tejto jaskyni je obrovsky silný vortex, energia starovekej Lemurie. Ja môžem len potvrdiť, že to bola veľká sila byť tam. Tento vortex, túto energiu však podľa nich využívajú aj svetelné a bohužiaľ, aj temné sily. Vraj tam chodia robiť svoje rituály aj priaznivci čiernej mágie,“ napísala Šuvadová.

Plutové jaskyne sa nachádzajú v blízkosti mesta Mount Shaste. Podľa Silvie sa tam odpradávna odohrávali veľké boje medzi svetlom a tmou. Napriek temným silám sa herečka nebála vstúpiť dnu a na vlastnej koži zažila ďalší intenzívny zážitok.

Viac sa dozviete:

Šuvadovú neodradil od prepojenia so starovekou energiu ani strach naháňajúci vstup do jaskyne. Smelo prišla na miesta, kde sa odohrávajú tajomné kulty čiernej mágie. Vďaka tomu sa jej podarilo odniesť odtiaľ niekoľko záberov svetielok-orbitov. Výlet v nej zanechal intenzívny zážitok, ktorý musela najprv spracovať a rozhodla sa o ňom prehovoriť až s takýmto časovým odstupom.

VIDEO Silvia Šuvadová v jaskyni, v ktorej vraj vládnu temné sily

Zdroj: FB/Silvia Šuvadová

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šuvadová ukázala jaskyňu, v ktorej vraj praktizujú čiernu mágiu: Bola veľká sila byť tam!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport