eReport.sk
Barbara Haščáková a Silvia Šuvadová, foto: profimedia

EXKLUZÍVNE Vyjadrenie Silvie Šuvadovej k zdravotnému stavu Barbary Haščákovej

Speváčka 90-tych rokov Brarbara Haščáková a duchovne založená herečka Silvia Šuvadová sú roky výborné kamarátky. Spája ich nie len pobyt v Amerike, kde sa v rámci časových možností aj stretávali. Majú k sebe tak blízko, že vedia o svojich trápeniach.

Silvia Šuvadová (48) je známa svojimi spirituálnymi videami, v ktorých fanúšikov informuje o aktuálnom astrologickom dianí. V minulosti k nej zavítala speváčka Barbara Haščáková (41) a priznala sa jej s bolestivými ťažkosťami. Vtedy speváčku bolel chrbát. „Dnes som bola v L. A. pozrieť Barbarku. Vravela, že ju bolí chrbát a celé telo a ja vravím, že aj mňa. Vravela som jej, že sa nachádzame v neskutočne silnom a nezvyčajnom astrologickom čase v týchto dňoch okolo 20. marca. Preto zase – tlaky na hlave, hrudi, nevoľnosť v žalúdku, bolesti chrbta sú jednoducho príznakom, že sa čistíme, že čistíme všetko, čo sa dá v tomto momente pod vplyvom veľmi silných energií,“ priblížila v minulosti na Facebooku.

Mohlo by vás zaujímať:

Spolu sa lúčili s otcom

Aj keď pred rokmi prišla Haščáková o svojho otca stála Silvia Šuvadová pri nej. Otec bol docentom na technickej univerzite v Košiciach. Keďže Šuvadová nemohla okamžite odcestovať zo zámoria do Košíc rozlúčila sa s ním po svojom. „Barbarka sa s oteckom išla dnes večer aspoň symbolicky rozlúčiť  k hrobu Michaela Jacksona tu v L.A, tiež ho veľmi milovala,“ zverila sa na sociálnej sieti herečka a zároveň Barbarina blízka priateľka žijúca v Amerike Silvia Šuvadová. V Haščákovej mene taktiež vzdala zosnulému hold. „Chcela, aby som napísala, že jej otecko bol génius. Určite bol a navždy bude,“ dodala Šuvadová.

Vie, ale kamarátku nechce sklamať

Podľa jej slov je Haščákovej opora aj v tomto období. Podľa speváka Davida Key a Haščákovej ďalšieho známeho mala hudobníčka skončiť v nemocnici so zdravotnými problémami. Malo ísť o podozrenie na krvácanie do mozgu. V týchto dňoch je už vraj Barbara doma. O jej ťažkostiach vie duchovne založená herečka avšak drží bobríka mlčanlivosti: „Som jej kamarátka a pokiaľ ma ona vyslovene nepožiada aby som dala svetu vedieť, bohužiaľ nemôžem poskytovať žiadne informácie. Nemôžem nič potvrdiť ani vyvrátiť. Komunikujeme spolu pravidelne, celé roky. Naposledy sme boli pred týždňom v kontakte,” vyjadrila sa pre eReport Šuvadová. „Pred týždňom znela dobre, bola pozitívne. Ťažko sa mi hovorí o tom lebo niečo prezradím, ale ak tam aj niečo bolo tak sa potom cítila dobre,” naznačila Šuvadová.

Foto: profimedia, tasr instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport