eReport.sk
Marián Viskupič, foto: tasr

Sulíkov poslanec o Matovičovi. Myslí si, že je pán Boh. Zabudol, že už nie je premiérom

V koalícii sa črtá ďalšia vojna medzi SaS a OĽANO. Dôvodom je podpora podnikateľského prostredia „kilečko 2“. Minister financií Igor Matovič sa totiž nechal počuť, že opatrenia treba poriadne prekontrolovať, pretože „kilečko „ bolo problematické a vznikla pri ňom škoda 15 miliónov eur.

Vyše roka sa vraj vďaka jednému z vylepšení nedalo vyberať pokuty od čiernych pasažierov na diaľniciach. „To bolo mimoriadne zlyhanie, tých 15 miliónov eur ľudia, bohužiaľ, musia teraz zobrať niekde inde, chýba to v zdravotníctve, školstve, všade inde,” myslí si Matovič. Zdôraznil tiež, že kilečko nie je v súlade s koaličnou zmluvou. Jeho slová poriadne vytočili poslanca za SaS Mariána Viskupiča.

– Foto: fb/MarianViskupicSaS

„Igor Matovič sa tvári ako pán Boh. Je smutné, že minister financií zabudol, že už dávno nie je premiér. Nerozumiem jeho konaniu a ani jeho blokovaniu Kilečka 2. Jeho neustále útoky voči Richardovi Sulíkovi považujem za posadnutosť,“ frflal predseda Výboru pre financie a rozpočet a rypol si aj do Matovičových nápadov. „Je neprijateľné, aby sme vynakladali toľko úsilia v snahe presadiť dobré veci. Naopak, absurdné veci, ako bola očkovacia lotéria, prechádzajú jedna radosť. Neuveriteľné!“ dodal.

Čítajte viac:

  1. Richard Sulík (SaS)


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sulíkov poslanec o Matovičovi. Myslí si, že je pán Boh. Zabudol, že už nie je premiérom

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti