eReport.sk
Richard Sulík (SaS)
Richard Sulík (SaS). Foto: tasr

VIDEO Matovičovi prekáža Sulík v Dubaji. Minister odkazuje: Klídek, patrí to k mojej povinnosti

A je to tu. Tiché prímerie medzi ministrom financií Igorom Matovičom a ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom dlho nevydržalo. Najnovšie expremiér odmieta len tak odobriť podporu „kilečko 2“ a frflal aj na nejasnosti ohľadom preplácania testov vo firmách.

„Myslím si, že preplácanie a zabezpečovanie testov vo firmách má na starosti ministerstvo hospodárstva, len pán minister hospodárstva sa už po nejaký desiaty či pätnásty raz za posledný rok nachádza v Dubaji,“ frflal Matovič. Sulík sa v týchto dňoch naozaj nachádza v Dubaji, dôvodom je opäť Expo. Štvrtok 27. januára bol totiž na výstave Slovenský národný deň, počas ktorého sme predstavili inovácie. Oficiálne ho otvorila prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Podľa ministra hospodárstva ide o dôležitú udalosť. „Viem, chlieb z toho zajtra nezlacnie. Ale rozhýbaná ekonomika raz áno. Viem, je to exotická krajina. Ale ja som si to tu nevymyslel. Tak klídek ľudia, patrí to medzi moje povinnosti a tým som sa nikdy nevyhýbal, nech to prinieslo hejtu,“ reagoval Sulík.

Čítajte viac:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Matovičovi prekáža Sulík v Dubaji. Minister odkazuje: Klídek, patrí to k mojej povinnosti

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti