eReport.sk
Spisovateľ Gustáv Murín reaguje.
Gustáv Murín. Zdroj: eReport.sk

Gustáv Murín si zobral na mušku Zelenského a jeho režim: Takto sa správajú Čaputovej kamaráti!

Spisovateľ Gustáv Murín reaguje. Schuti sa zasmial na tom, čo vyviedol Elon Musk Zelenskému. Miliardár totiž vypol satelitnú internetovú službu Starlink. Tú Ukrajina chcela využiť na útok voči ruskej námornej flotile.

Zelenský „na hulváta“

Známy spisovateľ píše, že Zelenského režim sa správa „hulvátsky“. „Tak oni bez hanby používajú jedinú satelitnú komunikáciu od Muska menom StarLink ZADARMO. Keď im nedovolí, aby to používali na útoky na Krym, tak ho vzorne nacisticky urážajú a vyhrážajú sa mu?“ pýta sa na Facebooku.

Spisovateľ Gustáv Murín reaguje

„A viete o tom, že majú aj svoju „čiernu listinu“ po vzore islamských zoznamov smrti, kde sú už aj nimi vytipovaní „nepriatelia“, vrátane občanov Slovenska?“ pýta sa Murín. „No, vzorní Čaputovej kamaráti,“ uzatvoril svoj krátky komentár spisovateľ.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. V ochrannej lehote
  2. Miliardár Elon Musk.

K svojmu komentáru pridal aj článok, ktorý vyšiel na portáli teraz.sk. V článku s názvom: „Musk podľa novej biografie vypol Starlink, aby narušil ukrajinský útok“ sa píše, že Musk vlani tajne prikázal svojim technikom, aby v okolí Krymu vypli satelitnú internetovú službu Starlink. Urobili tak s cieľom narušiť ukrajinský útok na ruskú námornú flotilu. Autor biografie Elona Muska, Walter Isaacson, napísal, že keď sa ukrajinské morské drony s pripevnenými výbušninami priblížili k ruskej flotile, stratili spojenie a boli vyplavené na breh.

V článku TASR sa ďalej píše: „Musk Kyjevu ponúkol satelitnú internetovú službu Starlink, ktorá sa stala nevyhnutou pre vojenské operácie Ukrajiny. Umožňovala udržiavať pripojenie aj po odpojení mobilných sietí a internetu. Ukrajinské úrady Muska žiadali, aby spojenie pre drony obnovil. Musk uviedol, že satelitné spojenie pre Krym neobnoví, pretože Ukrajina „zachádza príliš ďaleko a privoláva si strategickú porážku“.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Gustáv Murín si zobral na mušku Zelenského a jeho režim: Takto sa správajú Čaputovej kamaráti!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php