eReport.sk
WA 26 - Na kombosnímke sú šéf spoloènosti tesla a SpaceX Elon Musk (vpravo) a šéf Facebooku Mark Zuckerberg. Miliardári Elon Musk a Mark Zuckerberg sa dohodli na zápase v klietke. Uskutoèni by sa mal pod hlavièkou najprestížnejšej MMA organizácie UFC v jej sídle v Las Vegas. Zatia¾ èo Musk nemá žiadne skúsenosti s bojovými športami, Zuckerberg nedávno zvíazil na turnaji v jiu-jitsu. FOTO TASR/AP

Zuckerberg kritizoval Muska: Elon! Ty to s našim zápasom nemyslíš vážne

Zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg stratil trpezlivosť ohľadom ťahaníc okolo jeho možného zápasu v klietke s konkurentom Elonom Muskom.

Pohár pretiekol

Pohár trpezlivosti pretiekol, keď Musk navrhol tréningový zápas v Zuckerbergovom dome v Palo Alto v Kalifornii. „Myslím, že sa všetci zhodneme na tom, že to Elon nemyslí vážne. Je čas sústrediť sa na iné veci,“ napísal v nedeľu Zuckerberg na platforme Threads, uviedla britská agentúra PA Media.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Bývalý minister školstva má otázky
  2. Rozkol medzi Prigožinom a Putinom je vážny
  3. Šutaj Eštok konal zákonne
  4. Budú brať na vojnu aj deti

Zuckerberg zdôraznil, že Muskovi navrhol konkrétny dátum ich zápasu. Danovi Whitemu, šéfovi organizácie UFC, ktorá propaguje zmiešané bojové umenia, ponúkol zorganizovanie oficiálneho zápasu.

Nepotvrdil termín

„Elon termín nepotvrdil, potom hovorí, že potrebuje operáciu a teraz namiesto toho navrhuje tréning v mojej záhrade,“ kritizoval Zuckerberg postup svojho konkurenta.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuckerberg kritizoval Muska: Elon! Ty to s našim zápasom nemyslíš vážne

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre