eReport.sk
Bára Basiková
Bára Basiková, foto: profimedia

Speváčka Bára Basiková: V samovražde jej zabránili deti!

Depresie a sklony k samovražde! Bára Basiková (58) si dvakrát chcela siahnuť na život! Zabránili jej v tom deti.

Speváčka s depresiami bojuje už od útleho veku. Dlhú dobu hľadala cestu k matke, ktorá nebola rodinný typ. Otec ju ako malú opustil, keď mala len trinásť rokov. „Už ako dieťa som bola smutná a uplakaná, ba až pesimistická. Neskôr som zistila, že som už ako dieťa trpela depresiami,“ prezradila Basiková, ktorá svoj problém začala riešiť až v dospelosti.

Viac sa dozviete:

  1. Bára Basiková

„Dvakrát som pomýšľala na to, že to tu zabalím,“ priznala otvorene. Prvýkrát si chcela siahnuť na život keď bola slobodná a nemala deti. „Vo chvíli keď sa dostaví taký pocit, prestávate vnímať svet okolo seba. Nevidíte žiadnu nádej. Bol to ťažký boj. Lekári mi vtedy pomohli uvedomiť si, že mám celý život pred sebou. Navyše som túžila mať deti. Bol to celoživotný sen a túžba,“ zverila sa speváčka.

Po druhýkrát chcela skončiť so životom keď už mala deti. Spúšťačom jej psychického stavu mohla byť i šikana a ponižovanie druhým manželom Jaromírom Pizingerom. Ten jej vraj počítal kalórie a vydeľoval jej jedlo, čo z nej takmer urobilo anorektičku. Až deti jej pomohli. Dvojičky Annu a Mariu má s prvým manželom, a s tretím mužom Petrom Polákom má syna Theodora. „Hovorila som si, že to nemôžem urobiť. Bol by to zločin a obrovská chyba,“ povedala speváčka, ktorá berie antidepresíva dodnes.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport