eReport.sk
Bára Basiková
Bára Basiková, foto: profimedia

Bára Basiková je zúfalá: Muža hľadá cez zoznamku!

Česká speváčka Bára Basiková (58) prišla kvôli pandémií o peniaze. Najnovšie jej chýba aj láska, ktorú sa rozhodla hľadať cez zoznamku!

Bára Basiková priznala posledné zamilovanie minulého roku v januári. Dlho jej to však nevydržalo a najnovšie priznala, že je sama. „Už rok som sama. Teda bez partnera. Bez priateľa. Bez lásky. A to nie je normálne,“ opísala svoje pocity na blogu. Osamelosť ju trápi a tak sa nedávno rozhodla pre zoznamku. „Je to po prvýkrát v živote. Vôbec neviem, čo mi to napadlo. Ale ako sa mám s niekým spoznať keď nežijeme ako kedysi? Nemám žiadnu príležitosť sa s niekým zoznámiť,“ vysvetlila Basiková, ktorá je momentálne zamestnaná v detskom domove.

Muži však musia byť zmätení. Speváčka v inzeráte uviedla falošnú identitu a fotografiu, na ktorej by ju spoznal málokto. Odpovede však prichádzali pomerne rýchlo. „Panebože. Na čo som sa to dala? Muži v mojom veku sú starci v kockovaných košeliach s pivom v ruke. Sú to bielovlasí starci s pupkom a v tielku. Píšu nezmysly a v každom slove je hrubka. Na to som alergická. Toto nedám,“ priznala Bára. Rozhodla sa svoj profil vymazať. Na lásku si chce radšej počkať. Túži po tom, aby prišla prirodzene. Speváčka má za sebou tri neúspešné manželstvá. Je trojnásobnou mamou.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport