tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Igor Bukovský, fb/i.b.

Šok! Youtube zablokoval kanál doktora Igora Bukovského

To bolo asi nemilé prekvapenie. Doktor a odborník na výživu Igor Bukovský prevádzkoval na platforme youtube dva kanály. Jeden z nich je od tohto víkendu zablokovaný. Informoval o tom Bukovského kritik a bloger Roman Hanajík.

„Dr. Bukovský mal šesť rokov svoj účet a po zhruba mesačnej karanténe mu žiaľ niečo preplo v hlave a aby verejný priestor dezinformáciami neobsadili konšpirátori, začal dezinformáciami plniť svoje videá on sám,“ spustil Hanajík na svojej facebookovej stránke Od buka do buka. „Po 18 mesiacoch a piatich zmazaných videách od marca 2021, pričom štyri boli v júni a júli to prestalo baviť aj Youtube (bežne YT maže kanál po 3 videách) a zrejme, keď aj po týždňovom bane pokračoval v dezinformovaní, mu kanál zmazali,“ dodal bloger.

Fanúšikovia lekára, ktorý neraz kritizoval vládu, momentálne niektoré jeho videá hľadajú márne. „Dobrý deň pán doktor, kde budeme môcť sledovať vaše videá,“ pýta sa jeden fanúšik na sociálnej sieti Bukovského. Pokiaľ si totiž kliknete na videá zrušeného kanála, nič nenájdete.

Lenže lekár má na youtube zriadený ešte jeden kanál Dr. Igor Bukovský – život a svet. Po zrušení prvého kanála mu začali pribúdať fanúšikovia práve na tom druhom. O vyjadrenie k zablokovaniu kanála sme požiadali aj samotného Bukovského, na jeho odpoveď čakáme.

Čítajte viac:

Jedným zo sporných videí bolo to, v ktorom lekár tvrdí, že podľa zverejnenej štúdie až 80 % žien v prvom trimestri, ktoré boli očkované, o svoje dieťa prišli. Za tieto slová sa Bukovský neskôr ospravedlnil a video stiahol.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šok! Youtube zablokoval kanál doktora Igora Bukovského

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku