eReport.sk
Slovensko smeruje do záhuby!
Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová. Zdroj: tasr

Demokratka Remišová si zúfa: Predčasné voľby môžu Slovensko doviesť k absolútnemu úpadku!

Slovensko smeruje do záhuby! Predčasné parlamentné voľby rozhodnú o osude Slovenska. Budú o tom, či sa krajina vydá cestou korupcie a postupného úpadku alebo bude bojovať za spravodlivosť, slobodu a prosperitu. Vyhlásila to predsedníčka Za ľudí a dočasne poverená ministerka investícií Veronika Remišová v reakcii na schválenie termínu predčasných volieb.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Zuzana Čaputová si uctila pamiatku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej položením kvetov a zapálením sviečky pred domom vo Veľkej Mači 21. februára 2022. Tam bola dvojica pred štyrmi rokmi brutálne zavraždená.
  2. Šéf OĽANO Igor Matovič
  3. Črtá sa "divočina" v parlamente? Už to tak vyzerá
  4. Sprava prezidentka SR Zuzana Čaputová a rakúsky prezident Alexander Van der Bellen počas tlačovej konferencie v rámci oficiálnej návštevy Slovenska v Bratislave 31. januára 2023.

Slovensko smeruje do záhuby!

„Predčasné voľby Slovensku nikdy nič dobré nepriniesli, ale po povalení vlády SaS, Smerom/Hlasom a extrémistami a po odmietnutí SaS podporiť novú vládu, je to, žiaľ, jediná schodná cesta,“ uviedla Remišová v stanovisku.

Víziu mám ja!

Slovensko podľa nej potrebuje víziu, aby mali ľudia vyššiu životnú úroveň a bolo úspešnou a prosperujúcou krajinou.

„Drvivá väčšina politikov rozmýšľa veľmi obmedzene pár mesiacov dopredu, prípadne navrhuje zvyšovanie nejakých sociálnych dávok. Sociálna pomoc je dôležitá v čase krízy, ale energetická kríza aj inflácia postupne skončia a politika nemôže byť neustále v zakliatí kríz,“ dodala.

Remišová deklaruje, že vo vláde sa jej strane podarilo zreformovať eurofondy, znížiť byrokraciu, ako aj čestne a profesionálne viesť IT služby štátu. „Pre osobné spory a hádky v koalícii sa však tiež mnohé veci nepodarili,“ skonštatovala.

Demokratka

Nie je to prvýkrát, čo sa Remišová vyjadrila negatívne. Ohľadom predčasných volieb. Podľa nej zjavne riadne odvolaná vláda, mala vládnuť ešte rok a pol. Veď prečo aj nie. V časoch, keď Eduard Heger hľadal svoju „76“ načo vôbec nemal zákonné kompetencie, sa vyjadrila, „že jej strana nikdy nepodporí referendum ani predčasné voľby, lebo by znamenali koniec demokracie.“

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Demokratka Remišová si zúfa: Predčasné voľby môžu Slovensko doviesť k absolútnemu úpadku!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti