eReport.sk
Šéf OĽANO Igor Matovič
Šéf OĽANO Igor Matovič. Zdroj: tasr

Matovič kritizuje známy denník: Opäť raz prerazili dno výkonov tohto manipulatívneho plátku!

Prerazili dno! Sú to manipulátori a klamári! I takéto ostré slová a obvinenia sa vynárajú z istého profilu na sociálnej sieti. Ide o profil expremiéra! Líder hnutia OĽANO a bývalý minister financií Igor Matovič, kritizuje jedného z redaktorov známeho denníka hlavného prúdu.

Igor Matovič sa stal známym svojou častou kritikou novinárov, ktorí mu nie vždy kladú príjemné otázky. Rovnako i nie vždy sa objaví na titulke médií s fotografiou, na ktorej sa pekne usmieva či vyzerá uhľadene.

Prerazili dno

Teraz opäť kritizuje! Kritizuje známy denník hlavného prúdu: „Istý manipulátor z Denníka N Konštantín Čikovský dnes opäť raz prerazil dno výkonov tohto manipulatívneho plátku. Predstavme si, že by Robert Fico hovoril, že ešte nemôžeme mať predčasné voľby, lebo čo ak sa nám podarí Matoviča dostať do basy. To teraz hovorí Matovič a Heger. Že počkajme, možno sa to podarí a Fico a Pellegrini budú už v base a nebudú môcť kandidovať,“ píše Matovič.

V príspevku ďalej pokračuje a hovorí: „Nikdy som nič také nepovedal a ak by (aj keď spravodlivo) niekto spomenutých zločincov do chládku pred voľbami zatvoril, tak si myslím pravý opak – len by im to pomohlo motivovať ich voličov, keďže by sa vykresľovali za obete.

Manipulatívny denník?

Je normálne, že manipulátori z Denníka N(enávisť) sa tu hrajú za morálne autority? Používať lož ako pracovnú metódu je na úrovni Mečiarovho propagandistu Kapustu a myslel som, že v 21. storočí by sa tak podlo nízke praktiky v médiách už používať nemuseli,“ hovorí Matovič.

„Tento červený plátok, dnes už na úrovni sofistikovaného Rudého Práva, ktorý len pre prehru ich Progresívneho Slovenska tu tri roky burcuje svojimi klamstvami a manipuláciami nenávisť voči OĽANO a vláde, je dnes hlavným zodpovedným za reinkarnáciu Fica a opozície – štval voči vláde presne tak isto ako on a iní zločinci Smeru, Hlasu a Republiky.“

Matovičov (ne)zmysel?

Matovič kritiku na známy denník doslova chrlí. Hovorí o ich práci a dokonca o nejakej snahe očistiť Fica a Pellegriniho od ich údajných zločinov. Avšak, je pravdou, že tento denník býva často kritický najmä voči predstaviteľom Smeru, Hlasu a bývalých vlád. Niekedy až za medziami objektivity či novinárskej etiky. Preto tieto tvrdenia exministra nedávajú až tak celkom zmysel.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vždy som ti držal chrbát!
  2. Každý však musí prispieť!
  3. Spojí sa Drucker s Dzurindom?
  4. Dotazník Zastavme Brusel Brusel nepotešil

Zároveň je hlavným motorom neúnavnej snahy očistiť skorumpovaného Pellegriniho od všetkých zločinov Smeru, ktorých bol ako poskok Fica 12 rokov priamym účastníkom a vykonávateľom. Evidentne im je jedno, že takto zrádzajú odkaz svojho zavraždeného kolegu,“ dodal Igor Matovič na sociálnej sieti.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič kritizuje známy denník: Opäť raz prerazili dno výkonov tohto manipulatívneho plátku!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti