eReport.sk
Speváčka Ronie, foto: instagram

Slovenská speváčka mala hrozivý úraz: Znovu sa učím chodiť!

Sú to už štyri týždne, čo sa slovenská hudobníčka pasuje s veľkými bolesťami. Z najhoršieho je už vonku, ale má ešte veľa rehabilitovania pred sebou. Za všetko môže jazda na longboarde.

„Žijem a pomaly sa znovu učím chodiť,” napísala pre fanúšikom Veronika Adamčíková, ktorú si môžete pamätať aj ako členku dnes už neexistujúceho dievčenského zoskupenia Foresomeone. Ronie pred mesiacom pri jazde na longboarde neodhadla rýchlosť a terén. Dopadlo to živou katastrofou, našťastie nie fatálne.

Neodhadla svoje sily

,,Jazdila som na rovnej hrádzi, no v 40km/h rýchlosti som narazila na nejaký kanál, či čo to bolo (v tej rýchlosti si to úplne nevšimnete detailne), vyletela som do vzduchu a šľahlo ma to fajnovo o betón,” speváčka sledovateľom objasnila hrozivú nehodu, pri ktorej si to odniesla jej panva. Zlomená je na dvoch miestach. Stav talentovanej krásky sa každým dňom zlepšuje. Ako sama prezradila, kosť sa zrastá dobre a pevne, ako má. ,,Všetko chce už len svoj čas. Ešte si nejaký týždeň poležím na chrbte,” napísala Ronie.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport