eReport.sk

Sledujte NAŽIVO dianie v Košiciach: Na protest za Slovensko prišlo tisíce ľudí!


AKTUALIZOVANÉ Slovenské energie za slovenské ceny! Aj to jedna z výziev, ktoré avizuje organizátor piatkovej demonštrácie v centre Košíc, ktorá práve prebieha.

Protest s názvom Slovensko na 1. mieste sa týka širokého spektra tém a problémov, ktorým občania v súčasnosti čelia. Portál eReport toto verejné zhromaždenie občanov mediálne pokrýva a aktuálnu situáciu v Košiciach môžete sledovať na našich sociálnych sieťach Facebook a YouTube.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Protest v Prahe
  2. Účastníci protestu v Prahe
  3. Snímka z videa zachytávajúca občanov na proteste Slovensko na 1.mieste
  4. Premiér SR Eduard Heger (OĽaNO).
  5. Bizarná inštalácia, ktorá visí na budove českého ministerstva vnútra.
  6. Údaje priniesli Dáta bez pátosu

Šéfom organizačného tímu protestu je známy politický analytik Ján Baránek, s ktorým sme vám v stredu priniesli rozhovor. „Tu už nič nepomáha, žiadne apely. Pokiaľ sa nič neudeje, tak nás čakajú veľmi zlé časy. Stále som presvedčený o tom, že niečo sa dá urobiť. Táto vláda by to mala hlavne urobiť,“ reagoval na našu otázku, prečo sa demonštráciu rozhodol zorganizovať.

Baránek, ako predseda občianskeho združenia Nádej a Sloboda, chce poukázať na aktuálne problémy, ktorým občania na Slovensku aktuálne čelia. Týka sa to cien plynu, elektriny, slobody slova, green deal-u a tiež výzvy na zastavenie dodávania zbraní a podporovania vojen. Na stránke protestu jeho organizátori poukazujú aj na tému chudoby, ktorá aj na Slovensku, bohužiaľ narastá.

Takže, ak chcete byť drahí čitatelia v obraze, sledujte naživo na našej sociálnej sieti náš online prenos z tejto demonštrácie. Prenos je obsiahnutý reportážov, anketou či rozhovormi – a to, samozrejme, BEZ CENZÚRY!

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sledujte NAŽIVO dianie v Košiciach: Na protest za Slovensko prišlo tisíce ľudí!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: