eReport.sk
Fotografia na gymnázium v Bratislave, foto:čitateľ

Škandál na bratislavskom gymnáziu: Triedy zamorili dehonestujúce obrazy Fica! Kde sú učitelia?!


Škandál na bratislavskom gymnáziu! Progresívna ideológia sa podľa všetkého už úspešne infiltrovala aj medzi maloletých študentov. Bratislavské gymnázium na Bajkalskej ulici (pozn. redakcie – v prvotnom znení článku, bola uvedená nesprávna adresa školy, a omylom bola uvedená škola na Teplickej ulici, tým sa gymnáziu ospravedlňujeme ) zamorili obrazy, na ktorých je dehonestujúco vyobrazený súčasný predseda vlády Robert Fico.

Podľa informácii eReportu má isť o obrazy, ktoré sa nachádzajú v spoločných priestoroch školy, kde teda prichádzajú do kontaktu s nimi aj deti, aký to však má dopad na ich psychiku? Prišlo k zlyhaniu zo strany pedagógov? To je na posúdenie.

Škandál na bratislavskom gymnáziu

Tieto obrazy sa náramne podobajú na bizarné karikatúrne obrázky, na ktoré sme zvyknutí v liberálnych plátkoch, ako Denník N či SME alebo Aktuality, kde zosmiešňujú všetkých politikov, okrem súčasnej opozícii. A je teda zrejme, že ideológia liberálov má aj negatívne dopady na našu mládež.

Bizarné obrazy na bratislavskom gymnáziu

Zdroj: zdroj/čitateľ

Akademická pôda má byť apolitická

Je to verejne známe, vedia to takmer všetci a je to napísané aj v zákone. Akademická pôda je striktne apolitická! Avšak, nie pre každého to platí. Tento zákon, bez povšimnutia bezhlavo porušoval. eReport na to upozornil v tomto článku, kedy kandidát na prezidenta, chodil šíriť svoje myšlienky medzi prvovoličov, a teda medzi potencionálnych voličov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Europarlament prijal nový zákon na ochranu slobody tlače

Práve takéto obrazy rovnako, i keď sa jedná o školu pre maloletých, narážajú na bariéry práve na princípy tohto zákona. V tomto pripadne nesú zodpovednosť učitelia respektíve vedenie školy.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Škandál na bratislavskom gymnáziu: Triedy zamorili dehonestujúce obrazy Fica! Kde sú učitelia?!

Odoberať
Upozorniť na
43 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne