eReport.sk
Chaos v parlamente bez riešenia?
Predseda poslaneckého klubu OĽANO Michal Šipoš. Foto: tasr

Šipoš kritizuje opozíciu: Táto schôdza by nič nevyriešila, bola by len ďalším divadlom!


Parlamentná schôdza k problematike zavedenia kontrol na slovensko-maďarskej hranici by nič nevyriešila, bola by len ďalším divadlom. Predseda poslaneckého klubu OĽANO Michal Šipoš to povedal v zdôvodnení, prečo hnutie nepodporilo otvorenie schôdze iniciovanej Smerom-SD.

Nastal by chaos a zdržania na hraniciach

Obnovenie kontrol na hraniciach s Maďarskom by podľa poslanca Mareka Šefčíka (OĽANO) spôsobilo hodinové zdržania. Zdôraznil, že je potrebné kontrolovať vonkajšiu Schengenskú hranicu.

„znacka
znacka kvality

Otvorenie schôdze dnes nevyšlo

Poslanci Národnej rady (NR) SR sa pokúsia otvoriť mimoriadnu schôdzu k problematike zavedenia kontrol na hranici s Maďarskom v stredu (20. 9.). V utorok sa totiž ani na druhý pokus v rokovacej sále neprezentoval dostatok poslancov, parlament preto nebol uznášaniaschopný.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šipoš kritizuje opozíciu: Táto schôdza by nič nevyriešila, bola by len ďalším divadlom!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných