eReport.sk
Poslanec NR SR Ladislav Kamenický (SMER-SD).
Poslanec NR SR Ladislav Kamenický (SMER-SSD). Foto: tasr

Kamenický: Slovákom stačil experiment s Matovičom a Čaputovou, ďalší pravicový zlepenec je nemysliteľný!

Na pravicovej a liberálnej scéne si už voliči zvykli na naozaj obrovské názorové a ideologické saltá. Niektorí kandidáti neustále menia strany spôsobom, ktorý nie je hocijako ideologicky definovateľný. Niektoré strany dokonca menia svoje názory ako ponožky. Spája sa nespojiteľné. A tým pádom pravici a liberálom chýba základná predstava o tom, ako by malo vyzerať ich vládnutie. Jediné, čo je v programoch týchto strán isté, je to, že chcú bojovať proti predsedovi Smeru-SD Robertovi Ficovi. A ako ukázali posledné tri až štyri roky, to je pre vytvorenie dobrej vlády naozaj pramálo.

Zmeniť to chcelo Progresívne Slovensko. To však v tejto kampani naplno naskočilo na hru ostatných – snažia sa neustále argumentovať štýlom „lebo Fico“. A hľadajú prienik so stranami, s ktorými prienik ani náhodou nemajú. Jediný väčší názorový prúd v slovenskej politike je preto aj v súčasnosti sociálna demokracia. Všetko ostatné je zmes všeličoho a predzvesť prípravného chaotického vládnutia.

Zdroj: fb/ladislavkamenickyofficial

Ďalší pravicový zlepenec?

„Šimečka sníva o progresívno-konzervatívnom zlepenci, ktorý má akože zachrániť Slovensko. Nemysliteľné!… Progresivizmus a konzervativizmus sú ako oheň a voda a absolútne nechápem, ako môže KDH, resp. iná konzervatívna strana, čo i len uvažovať o zlepenci s PS, ktorý by sa rozhádal už prvých 5 minút po voľbách. Na hádku im stačia také témy ako potraty, manželstvá homosexuálnych párov, adopcie detí homosexuálnymi pármi, legalizácia drog a podobne,“ napísal na sociálnej sieti bývalý minister financií a podpredseda Smeru-SD Ladislav Kamenický. Lídra PS zároveň nazýva „neviditeľným“.

Niekedy to vyzerá tak, ako keby Šimečka trpel až príliš prehnanou túžbou byť oslovovaný „pán premiér“. Vysvetľovalo by to však jeho pozíciu, v rámci ktorej je ochotný vzdať sa všetkého, čo svojim voličom hovorí len preto, aby mohol vládnuť. To sme tu už mali pri iných pravicových vládach a nikdy to nebolo pre štát jednoduché a prosperujúce obdobie.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Orgány by mali konať!
  2. Štát nemôže riadiť Hamran
  3. Toto sa nestal prvýkrát!

Voľná migrácia je programom progresívnych hnutí

V súčasnosti sa napríklad líder PS tvári, že chce bojovať proti bezpečnostným hrozbám migrácie. Faktom je však to, že otvorený a progresívny prístup k migrácii, a to aj k tej nelegálnej, Progresívne Slovensko presadzuje už dlhé roky. Koniec koncov, na čele vlády v súčasnosti stojí nominant Zuzany Čaputovej, bývalej podpredsedníčky a asi najvýraznejšej tváre tejto strany .

„Namiesto farizejského predvolebného vyhovárania sa na Smer, by sa mal Šimečka skôr poctivo priznať, že migráciu v duchu jeho multikultúrneho ´náboženstva´ víta a to, že Hamran protiprávne rozdáva migrantom papieriky mu vôbec neprekáža. Po voľbách, ak by PS uspelo, by sa v plnej miere ukázala pravá tvár Progresívneho Slovenska a migranti by sa stali pevnou súčasťou života Slovákov. Som presvedčený, že ani ja a ani nikto z národne a vlastenecky zmýšľajúcich Slovákov si takýto progresívny experiment na Slovensku neželá,“ pokračuje Kamenický.

„Prosperitu prinesie vláda, ktorú zostaví Smer-SSD“

Občanov v súvislosti s hroziacim pokračovaním chaosu upozorňuje, že rozhodovanie vo voľbách na konci septembra bude veľmi dôležité. A nikto by tento deň nemal podceňovať. „Som si istý, že všetkým Slovákom už stačil experiment s Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom a Čaputovou. ´Sranda´ už skončila a poďme spolu zachrániť Slovensko. Jediné stabilné riešenie pre prosperitu Slovenska je vláda, ktorú zostaví Smer-SSD. Samozrejme len za predpokladu, že dostaneme vo voľbách od vás silný mandát,“ dodal Kamenický.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kamenický: Slovákom stačil experiment s Matovičom a Čaputovou, ďalší pravicový zlepenec je nemysliteľný!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php