eReport.sk
Rezort zákon dodržiava
Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok. Zdroj: screenshot video FB / Matúš Šutaj Eštok

VIDEO Šimečka dostal od Šutaja Eštoka poriadnu po pap… Radšej mal byť ticho!

Plní jedu! Takí sú v súčasnosti opoziční politici, ktorí na vládnej trojkoalícii kritizujú úplne všetko. A to od samého začiatku. Bohatí sponzori zo zahraničia si jednoducho želajú, aby to u nás stoj čo stoj celé rozvrátili, a k moci sa dostali oni. Veď ako by to bolo, keby USA odrazu stratili moc ovplyvňovať dianie na Slovensku? Vlajku zdvihli do protiútoku najmä progresívci vedení Michalom Šimečkom, ale aj liberáli, kde je tých „jedovatých hadov“ podstatne viac. O “slovenskom“ OĽaNO ani hovoriť netreba, pretože oni si idú svoje, nezávisle na komkoľvek.

„Pohoršený“ Šimečka kritizuje

Politici z Progresívneho Slovenska sa nemienia zmieriť s povolebnou prehrou, ktorou nesplnili hlavný cieľ – poraziť Fica a spol. a skladať novú vládu. To mali za cieľ aj liberáli z SaS, v ktorom je množstvo aktívnych vykopávačov vojnových sekier. Tí však už vo vláde boli a celé Slovensko videlo, kam to dotiahli. Sľuby, čo by bolo keby…, im Slováci našťastie nezhltli, a tak teraz kopú, štípu a znovu otravujú a rozdeľujú spoločnosť, ktorá už konečne potrebuje a túži po pokojnom živote. Európsko-slovenský „Napoleon“ Michal Šimečka to skúša doslova na všetkých frontoch, veď však na všetko má svojich „odborníkov“.

Pohoršený pán Šimečka, kde ste boli doteraz?

Matúš Šutaj Eštok, minister vnútra SR, podpredseda strany Hlas-SD

Aj preto teraz kritizuje nového ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka (Hlas-SD) za to, ako sa pustil „upratovať“ po predchádzajúcom „bojovníkovi proti mafii a zlodejom“, svojom predchodcovi Romanovi Mikulcovi a jeho „skvelých“ vyšetrovateľov NAKA. Čo na tom, že iba napráva nezákonný stav po najtransparentnejšom ministrovi, čo na tom, že sa usiluje zaviesť znovu poriadok do radov polície, všetko je zlé. Však veď musí byť, inak by neboli „tí v pozadí“ spokojní. Šimečka je preto z toho, čo robí nový šéf rezortu vnútra, mierne povedané – pohoršený.

Kde ste boli, pán Šimečka, keď…

Na pohoršenosť šéfa Progresívneho Slovenska odpovedá vo videu na sociálnej Matúš Šutaj Eštok krátkym osviežením pamäte, pretože kým sa na Slovensku diali neprávosti, Šimečka si užíval teplý a dobre platený flek v európskom parlamente. „Pohoršený pán Šimečka, kde ste boli doteraz?“ pýta sa hneď v úvode Šutaj Eštok, ktorý má vzápätí na „pohoršeného“ pána Šimečku po jeho posledných vystúpeniach pár otázok. „Kde ste boli, pán Šimečka, keď policajné komando vykoplo dvere bývalému riaditeľovi SIS a v byte bolo jeho zdravotne postihnuté dieťa? Kde ste boli, pán Šimečka, keď podobné komando vyvalilo dvere na byte súčasného šéfa inšpekcie. Hoci v tom byte ani nebol a vyvalilo ich skôr, ako ich jeho syn stihol otvoriť,“ spúšťa minister vnútra lavínu otázok.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Sú čurillovci viac ako zákon?
  2. Slovensko reaguje na nárast tranzitnej migrácie
  3. Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD)
  4. Revolucionárka Remišová upratala Slovensko

Kde ste boli, pán Šimečka, keď desiatky kukláčov so samopalmi vtrhli do sídla súkromnej firmy a celý národ sa zabával na tom, že sa ani len nepomestili do výťahu? Kde ste boli, pán Šimečka, keď policajti okázalo a pred kamerami zasahovali u neozbrojených ľudí, hoci podozrenia voči ním sa dodnes nepotvrdili? Ja viem presne, kde ste boli, pán Šimečka, sedeli ste v Európskom parlamente za desiatky tisíc eur mesačne a neunúvali ste sa jedným jediným slovom upozorniť v zahraničí, že na Slovensku je polícia zneužívaná ako nástroj politického boja voči opozícii,“ poriadne sa Matúš Šutaj Eštok obul do „vševedka“ Michala Šimečku.

Na pomoc prišli skutoční „experti“

„A dnes idete spolu s vašimi tlačovými orgánmi nariekať nad tým, že policajná inšpekcia zastavila svojho príslušníka pri vedení služobného motorového vozidla, hoci na to nemal povolenie nadriadeného. Pokojne ma odvolávajte a rozprávajte pritom o akejsi politickej kultúre. Ak sa vám zdá kultúrne odvolávať ministra vlády, ktorá ešte ani nemá dôveru parlamentu,“ odkazuje šéf rezortu vnútra. „Úplne chápem vaše tlačové orgány, ktoré napísali, že opozícia musí kričať, a tak poslušne kričíte, len tie reči o politickej kultúre sa k tomu vôbec nehodia,“ prízvukuje Šutaj Eštok.

Na záver minister vnútra gratuluje „naštartovanému“ kritikovi Michalovi Šimečkovi k novému „kamošovi“ a menovcovi, poslancovi Michalovi Šipošovi zo „slovenského“ OĽaNO. „A k novým spojencom matovičovcom. Ak ešte niečo o politickej kultúre neviete, oni vás to rýchlo naučia. Lepších expertov na šírenie nenávisti v civilizovanom svete totiž určite nenájdete,“ dodal sarkasticky na samý záver videa Matúš Šutaj Eštok.

Zdroj: FB / Matúš Šutaj Eštok


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šimečka dostal od Šutaja Eštoka poriadnu po pap… Radšej mal byť ticho!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre