eReport.sk
To je na basu!
Ľuboš Blaha, foto:tasr

Blaha: To je na basu, pani Čaputová!

To je na basu! Pani Čaputová, to je na basu! Začína svoj príspevok na sieti Telegram Ľuboš Blaha. Poslanec za SMER-SSD je šokovaný z toho, čo dnes vyplávalo na povrch o prezidentke. A ku svojim hodnoteniam, ako je už zvykom, si servítku pred ústa nedával.

Nemá odbornosť, zato arogancie prebytok

„Ešte nikdy nikto nezosmiešnil prezidentku Čaputovú tak, ako dnes generálny prokurátor. A ja som sa fakt snažil,“ smeje sa známy politik SMER-u. Svoj príspevok napísal na sociálnu sieť Telegram.

„Generálny prokurátor dnes povedal pravdu o Zuzane Čaputovej. Nemá odbornosť, ale zato prebytok pýchy a arogancie. Čo je však pre Čaputovú horšie, Maroš Žilinka ju de facto obvinil, že ešte v roku 2021 lobovala v živej kauze za exprezidenta policajného zboru Kovaříka,“ rekapituluje Blaha. Politik už len pripomína, že Kovařík bol obvinený za to, že zastavil policajnú raziu na mafiánov, ktorých „Lipšicov úrad využíval na špinavú politickú robotu.

Lipšicov poskok Čaputová!

Blaha ďalej informuje, že „Lipšic potom nabehol do Prezidentského paláca, aby dal Čaputovej pokyn, nech u Žilinku lobuje za Kovaříka. Žilinka ju s tým poslal do čerta.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke zĺava poslanci Ľuboš Blaha (Smer-SD) a Miroslav Žiak (SaS).
  2. Neoliberálna prezidentka?
  3. Výchovná, dobre mierená!

Žilinka neposlúchol a tak proti nemu začala vojna do ktorej sa zapojili médiá aj mimovládky, myslí si známy ľavičiar. Dodáva, že Čaputová sa v tejto vojne správa ako Lipšicov lokaj. Blaha si myslí aj, že to práve Lipšic s Kubinom píšu podania na Žilinku, ktoré predkladá Čaputová. „A ona len vykonáva, čo jej títo páni napíšu. Každá mafia má svojho užitočného idiota, že áno,“ píše natvrdo Blaha.  

Preč z paláca!

„Ako je možné, že na list generálneho prokurátora, ktorý ju žiadal o stretnutie, ani len neodpovedala?“ pýta sa poslanec. A dodáva: „A ako je možné, že chce ako politička zasahovať do živých spisov? A pasuje sa do polohy, že ona má určovať, kto má byť alebo nemá byť obvinený?“

Blaha na situáciu pozná len jedno riešenie. „Po tomto by mala Zuzana Čaputová s hanbou odstúpiť zo svojej funkcie. Ale že okamžite. Ešte z New Yorku, kam sa išla poradiť, čo urobiť so slovenskými voľbami. Ale toto je strašné odhalenie.  Ešte raz – progresivistická politička zneužila svoju funkciu na lobovanie za Lipšicovho a Mikulcovho človeka. To je na basu, milá pani. To je na basu,“ uzavrel Ľuboš Blaha.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha: To je na basu, pani Čaputová!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php