eReport.sk
Magda Vášaryová, foto: rtvs

Hrozivá predtucha Vášáryovej: Z jej slov o Lasicovi mrazí!

Magda Vášáryová (72), vdova po hercovi Milanovi Lasicovi (†81) s humorom hovorila, že si ju vybral kvôli jej pohodovej povahe. Vraj ho odnaučila od jeho nezdravého životného štýlu.

Manželstvo Milana Lasicu a Magdy Vášáryovej bolo harmonické. Mali sa radi a spoločne vychovali dve dcéry. Krásna herečka však svojmu talentovanému manželovi v mnohom pomohla. „Myslím si, že keď sa na mňa pozrel, tak si povedal: Táto Nemka, tá sa o mňa postará. A pozrite sa- všetci jeho kolegovia umreli mladší a on tu ešte je,“ povedala pred časom Magda Vášáryová o svojom mužovi.

Viac sa dozviete:

  1. Magda Vášáryová
  2. Magda Vášáryová

„Mojou úlohou bolo tohto človeka, ktorý veľa znemená pre kultúrny život v krajine, udržať pri živote. On nie je z generácie, ktorá sa zaujíma o fitness a zdravé jedlo. Oni žili spôsobom, že nikdy neumrú. A pozrite sa – Marián Labuda, Stano Dančiak, Paľo Mikulík – vezmite si ktoréhokoľvek z nich,“ uvedomovala si už pred rokmi riziká nezdravého životného štýlu.

„Oni žili strašných životom. Nedodržiavali žiadne zdravé zásady a to všetko som ja Lasicu odnaučila. Skrátka som si povedala: Treba raňajkovať, prestať fajčiť, jednoducho som zaviedla nemeckú výchovu i keď mal vtedy 41 rokov, keď som si ho vzala. Niečo sa mi predsa len podarilo,“ povedala Magda Vášáryová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport