eReport.sk
Ničivé búrky spôsobili v Taliansku obrovské škody. Foto: fb/crisisresponse

VIDEO Sever Talianska postihli silné búrky, zranenia utrpelo najmenej 14 ľudí

Najmenej 14 ľudí utrpelo v noci na nedeľu zranenia počas prudkých búrok sprevádzaných silným vetrom v provincii Ravenna na severe Talianska. Informuje o tom TASR s odvolaním sa na správu agentúry APA.

Vozidlo, v ktorom sa nachádzali dve osoby, zasiahol padajúci strom. Uviedli to médiá s tým, že oboch zranených museli následne hospitalizovať. Hasičské tímy z celého regiónu boli od skorých ranných hodín v nasadení pri odstraňovaní vyvrátených stromov. V niektorých častiach provincie Ravenna došlo v dôsledku búrok aj k výpadkom elektriny.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Špičková nemocnica si zaslúži lepšie vedenie
  2. HLAS je pripravený.
  3. Ďalší súd mu dal za pravdu
  4. Šéf SNS a bývalý predseda parlamentu Andrej Danko v štúdiu eReportu.

Utekali z pláže

Na jednom z videozáznamov kolujúcich na sociálnych sieťach bolo vidieť dovolenkárov, ktorí masovo utekali z pláže v lokalite Lido di Classe pri meste Ravenna.

Útek turistov z pláže Lido di Classe.

Zdroj: fb/messaggero.it

Krúpy veľkosti tenisovej loptičky zasiahli úrodu v regióne Emilia Romagna, predovšetkým v provinciách Parma, Modena a Bologna. Pričom došlo k veľkým škodám, píše APA.

V oblasti Ravenny búrky spustošili ovocné sady. Nárazy vetra zdemolovali skleníky, vyvracali stromy poškodili rady viniča. Región už aj v máji postihli prudké búrky, ktoré spôsobili škody vo výške 12 miliárd eur.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Sever Talianska postihli silné búrky, zranenia utrpelo najmenej 14 ľudí

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre