eReport.sk
Konšpirácia sa stáva realitou! Samopal, o ktorom hovoril vo videu aj Tomáš Taraba, sa naozaj v kuchynke kancelárie ministra životného prostredia nachádzal.
Minister životného prostredia Ján Budaj. Foto: tasr

Šeliga ďakuje Budajovi za nežnú revolúciu! Belousovová: Toto už je sila, chce sa mi vracať


Šeliga ďakuje Budajovi. „Aj vďaka nemu bola nežná revolúcia. Patrí mu vďaka.“ Tak znie posledné vyhlásenie vládneho politika a bývalého predstaviteľa protestov Za slušné Slovensko Juraja Šeligu na adresu ministra životného prostredia Ján Budaja. Ten musí momentálne čeliť dôkazom podloženému obvineniu z aktívnej spolupráce z ŠtB. V Česku bol totižto odhalený dokument, ktorý dokazuje, že Budaj podpísal s ŠtB dohodu. Budaj sa bráni, že aj napriek podpisu s ŠtB bližšie nespolupracoval.

Šeliga ďakuje Budajovi

„No tak to už je sila! Predstaviteľ mladej generácie a tzv. demokracie západného typu verejne ďakuje agentovi ŠTB za tzv. Nežnú revolúciu. Chce se mi zvracet!,“ zareagovala Belousovová na Šeligove slová.

„Aký tribún revolúcie, taká revolúcia“

Budaj bol jednou z hlavných postáv tzv. nežnej revolúcie, Šeliga naopak protestov Za slušné Slovensko. Spoločné však nemajú len to. Obidve protestné akcie prišli s určitými požiadavkami zo strany občanov, ktoré neskôr neboli naplnené. Slovensko po 30. rokoch od svojho vzniku rozhodne nie je v stave, aký si občania na prelome 80. a 90. rokov predstavovali. Protesty Za slušné Slovensko priniesli vládu, ktorá je najnedôveryhodnejšou v histórii samostatnej republiky. Len ťažko sa dá teda hovoriť o nejakých nadmerne úspešných lídroch.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Obeť, či páchateľ?
  2. Ján Budaj (OĽANO) v televíznom štúdiu TA3.
  3. Zľava moderátor Michal Kovačič, Juraj Šeliga a Robert Kaliňák.
  4. Soros mladší bude ešte progresívnejší

„Aký tribún revolúcie, taká revolúcia a taký systém aj porodila. Na tribúne eštebák, revolúcia pripravený prevrat, ktorého cieľom bolo dostať k moci sluhov Západu , hlavne USA. A ešte majú tú drzosť to nazývať demokracia,“ dodala Belousovová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šeliga ďakuje Budajovi za nežnú revolúciu! Belousovová: Toto už je sila, chce sa mi vracať

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: