eReport.sk
Šeliga ďakuje Budajovi za nežnú revolúciu!
Minister životného prostredia Ján Budaj. Foto: tasr

Šeliga ďakuje Budajovi za nežnú revolúciu! Belousovová: Toto už je sila, chce sa mi vracať

Šeliga ďakuje Budajovi. „Aj vďaka nemu bola nežná revolúcia. Patrí mu vďaka.“ Tak znie posledné vyhlásenie vládneho politika a bývalého predstaviteľa protestov Za slušné Slovensko Juraja Šeligu na adresu ministra životného prostredia Ján Budaja. Ten musí momentálne čeliť dôkazom podloženému obvineniu z aktívnej spolupráce z ŠtB. V Česku bol totižto odhalený dokument, ktorý dokazuje, že Budaj podpísal s ŠtB dohodu. Budaj sa bráni, že aj napriek podpisu s ŠtB bližšie nespolupracoval.

Šeliga ďakuje Budajovi

„No tak to už je sila! Predstaviteľ mladej generácie a tzv. demokracie západného typu verejne ďakuje agentovi ŠTB za tzv. Nežnú revolúciu. Chce se mi zvracet!,“ zareagovala Belousovová na Šeligove slová.

„Aký tribún revolúcie, taká revolúcia“

Budaj bol jednou z hlavných postáv tzv. nežnej revolúcie, Šeliga naopak protestov Za slušné Slovensko. Spoločné však nemajú len to. Obidve protestné akcie prišli s určitými požiadavkami zo strany občanov, ktoré neskôr neboli naplnené. Slovensko po 30. rokoch od svojho vzniku rozhodne nie je v stave, aký si občania na prelome 80. a 90. rokov predstavovali. Protesty Za slušné Slovensko priniesli vládu, ktorá je najnedôveryhodnejšou v histórii samostatnej republiky. Len ťažko sa dá teda hovoriť o nejakých nadmerne úspešných lídroch.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Obeť, či páchateľ?
  2. Ján Budaj (OĽANO) v televíznom štúdiu TA3.
  3. Zľava moderátor Michal Kovačič, Juraj Šeliga a Robert Kaliňák.
  4. Už by aj stačilo!

„Aký tribún revolúcie, taká revolúcia a taký systém aj porodila. Na tribúne eštebák, revolúcia pripravený prevrat, ktorého cieľom bolo dostať k moci sluhov Západu , hlavne USA. A ešte majú tú drzosť to nazývať demokracia,“ dodala Belousovová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šeliga ďakuje Budajovi za nežnú revolúciu! Belousovová: Toto už je sila, chce sa mi vracať

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti