eReport.sk
Obeť, či páchateľ?
Minister životného prostredia SR Ján Budaj (OĽaNO). Foto: tasr

Mladý politik Smeru Melicher: Eštebák, domovník a donášač Budaj si plní „americký sen“!

Eštebák, domovník a donášač. Minister životného prostredia Ján Budaj mal podľa najnovších informácií v minulosti podpísať s ŠtB dohodu o spolupráci. Budaj dlhodobo nechce hovoriť o svojej možnej komunistickej minulosti. Parlamentná opozícia teraz žiada prezidentku, aby požiadala Budaja o odchod z ministerského kresla. Podľa člena predsedníctva opozičnej strany Smer-SD je Budaj ten typ človeka, ktorý by bol verný hocikomu, ak by to bolo pre neho výhodné.

Eštebák, domovník a donášač

„Priam ukážková cesta naplnenia ´amerického sna.´ Najprv domovník pracujúci v kotolni, potom eštebák donášajúci na kolegov a priateľov, neskôr roztlieskavač na tribúnach a dnes presvedčený demokrat a trans-atlantický pravičiar. Podobne ako ďalšia politická relikvia Osuský, či Dostál alebo Leško. Je jedno aký je režim, každému budú verne slúžiť. Raz je to na večné časy s Moskvou, potom je to na večné časy s Washingtonom. Je to komické, ako hlboko sa dá vliezť kvôli štipke moci, ktorej sa môžu držať a na ktorej môžu parazitovať. Je absolútne jedno čo hovoria, sami tomu totiž neveria,“ uviedol Melicher na sociálnej sieti.

„O demokracii hovoria najvernejší zväzáci“

Niektorí kolaboranti bývalého režimu boli po Nežnej revolúcii patrične potrestaní, iní nie. A z tých „iných“ sa niektorí dokonca v demokracii zorientovali tak dobre, že sa o nich niekoľko desaťročí po revolúcii hovorí ako o demokratických politických kandidátoch. Táto situácia je, samozrejme, v mnohom paradoxná.

Foto: Fb/igormelicher

„Toto je Slovenská republika dnešných dní. Najviac o Slovensku a jeho budúcnosti hovoria tí, ktorí za jeho vznik v kľúčovom čase nehlasovali. Najviac o slobode hovoria tí, ktorí podpisovali dohody o donášaní s ŠTB. a o demokracii hovoria tí, ktorí boli najvernejší zväzáci. Toto vlastne nie je americký sen, toto je slovenská nočná mora,“ konštatuje Melicher.

Mafia, háveď, dezoláti, extrémisti, či zlodeji

Situácia je podľa mladého politika bizarná aj v tom, že za nedemokratických kandidátov a voličov sú označovaní mnohí tí, ktorí reálne bojovali za vznik samostatného Slovenska a s komunistami nespolupracovali.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Toto je ten Budajov vegetarián
  2. Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.
  3. Robert Fico počas tlačovky Smeru ukazuje koľko v súčte zarobí bývalý saskár Martin Klus.
  4. Ján Budaj (OĽaNO) počas tlačovej konferencie k jeho údajnej spolupráci s ŠTB v Bratislave vo štvrtok 2. februára 2023.

„A tí, ktorí za Slovensko hlasovali, ozaj si ctia slobody, demokraciu a moc občanov rozhodovať sú médiami a takzvanými ´demokratmi´ označovaní za mafiu, háveď, dezolátov, extrémistov, zlodejov či ´štátne riziko.´Dnes už je len na ľuďoch, na občanoch, aby tieto klamstvá rozpoznali a podľa nich v ďalších voľbách aj pozorne vyberali koho budú voliť. Ak nie, tak sa tu bude znovu opakovať rok 2020 a ďalšie tri roky po ňom,“ uzavrel.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mladý politik Smeru Melicher: Eštebák, domovník a donášač Budaj si plní „americký sen“!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie