eReport.sk
Už by aj stačilo!
Podpredseda Smeru-SD Erik Kaliňák, foto:yt/smersd

VIDEO Mladý Kaliňák sa zastal svojho strýka: Imrecze krúti, až je to smiešne! Bláznom z NAKA ide o všetko

Imreczeho postoje sú nekonzistentné. Najmladší podpredseda opozičnej strany Smer-SD Erik Kaliňák tvrdí, že obvinenie voči exministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi je len vymysleným príbehom známeho kajúcnika Františka Imreczeho. Toho už stihla generálneho prokuratúra označiť za nie zrovna dôveryhodného svedka. Pravdou je, že pri Imreczem na prípadné „vymýšľanie si“ existuje jasný motív. Ak by si mal bývalý šéf daniarov odpykať spravodlivý test za podvody v hodnote 40 miliónovo eur, ku ktorým sa priznal, vo väzení by si posedel poriadne dlho.

„Dámy a páni, práve som si prečítal uznesenie o vznesení obvinenia voči Robertovi Kaliňákovi a už chápem prečo si policajti, ktorí boli poverení jeho doručením rýchlo pred budovou nasadili kukly a zakryli tak svoje tváre. Za takýto pamflet nezmyslov, bez jediného dôkazu, opakujem bez jediného dôkazu, by sa hanbil aj ŠtBák Budaj. V týchto dvanástich stranách nie je čo vyvrátiť, pretože ide o ničím nepodložený vymyslený príbeh, Františka Imreczeho, ktorý mal spáchať daňové podvody v hodnote 40 miliónov a udávaním tých správnych ľudí, si snaží zabezpečiť beztrestnosť,“ uviedol E. Kaliňák vo svojom najnovšom videu.

Imreczeho postoje sú nekonzistentné

Imreczeho postoje sa na základe toho, čo z jeho výpovedí poznáme, nezdajú byť zrovna konzistentnými. Napríklad – raz sa k Smeru nepriznáva, inokedy áno.

„Pán Imrecze krúti, až je to smiešne. Najprv ešte ako nevinný v náhravke s bývalým šéfom NAKA tvrdil, že on nie je žiaden Smerák, a na túto funkciu bol oslovený ako človek zo súkromnej sféry. Potom, už ako kajúcnik otočil a vo svojich výpovediach tvrdil, že sa o svoju funkciu doprosoval cez všetkých známych a bol poslušným členom Smeráckej „organizovanej skupiny.“ A dnes otočil znova a tvrdí, že bol taká hviezda, že mu Robert Kaliňák musel vybaviť dorovnávanie platu, aby funkciu vôbec prijal. Áno, chápete správne, minister mal na pokyn bežného človeka vybavovať peniaze nie pre seba, ale pre Františka Imreczeho, aby sa stal úradníkom. Ešte sa niekto čuduje, že Generálna prokuratúra skonštatovala, že Františka Imreczeho môžeme považovať za hocičo, len nie za dôveryhodného svedka?,“ pokračuje Kaliňák.

„Blázni na NAKA“

Ľuďom na NAKA, u ktorých existuje podozrenie na prepojenie na politické špičky štátu, ide podľa mladého politika o všetko.

„Lenže bláznom na NAKA spolu s Hamranom, Mikulcom a Lipšicom ide o všetko. Vyšinutý úsmev Igora Matoviča a otvorené vyhrážky z posledných dní prezrádzajú veľa. Je mu úplne jasné, že ako vláda pohoreli takmer vo všetkom a ľudom nič nedali. Jednoducho v pamäti Slovákov po nich nezostalo nič hmotné, len obrovské poučenie z chyby menom OĽaNO. Jediné čo mu zostáva, aby sa vyhol zodpovednosti, je odstrániť každého, kto garantuje, že jeho atomofky budú mať trestnoprávne dôsledky. Nie sme naivní a vieme, že toto je len začiatok, pretože pokyn na NAKE znel jasne. Obviňujte hlava nehlava, nech 30 septembra môžu ľudia voliť už len Igora,“ uzavrel Kaliňák.

Zdroj: youtube E.K.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Mladý Kaliňák sa zastal svojho strýka: Imrecze krúti, až je to smiešne! Bláznom z NAKA ide o všetko

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti