eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Dominika Gottová sa zháňa po peniazoch! Nový život chce v zahraničí!

Najstaršia dcéra Karla Gotta sa v Česku necítila dobre. Prehnaný mediálny záujem ju už nebaví a rozhodla sa opustiť rodnú krajinu. Natoľko ju neustály záujem o jej osobu stresoval, že musela začať užívať lieky. Dá ešte šancu svojmu bývalému partnerovi Timovi Tollkimu.

Vracia sa do Fínska kde túži žiť ako neznáma žena bez pozornosti. Venovať sa svojej duchovnej stránke a vyrieši si aj partnerský život. V Prahe bola rok a pol a považuje to za živé peklo. Má toho vraj akurát dosť. Letí späť do Fínska. Najprv zapierala, že je v tom jej ex Tim. Všetkým je už jasné, že s jej odchodom má niečo dočinenia a dvojica ide na svojom vzťahu pracovať.

Zložila sa

V zahraničí ju baví byť neznámou ženou z davu. Nikto ju nepozná ako dcéru celebritného otca. Práve po smrti maestra sa dostala Dominika do mediálneho kolotoča. Začala mať psychické problémy. Začala ju trápiť častá hospitalizácia a nedostatok peňazí. Nemá pri sebe otca, ktorý by jej určite rád pomohol a tak ostala na všetky problémy sama. Vyriešila to útekom.

„V Helsinkách som šťastná a spokojná. Cez týždeň mi sťahováci priviezli z Prahy všetky moje veci, tak sa udomácňujem. Čakám, až sa Timo na konci mája vráti z Mexika,” prezradila pre super.cz. Vo Fínsku vraj nastúpila na liečenie a ako tvrdí, veľmi jej to pomáha. Na odporúčanie lekára chodí na dlhé prechádzky. To ju robí šťastnou. Keby si našla ešte nejakú prácu, vraj by prežívala jedno z najšťastnejších období vo svojom živote. Zatiaľ dostáva peniaze len z predaja svojej knihy, ktorá v Česku spôsobila rozruch. „Mám radosť, že v Česku opäť otvorili kníhkupectvá. Ľudia si tak opäť môžu priamo v predajniach kúpiť moju knihu Posledné roky s Karlom,“ zverila sa.

Nešťastný incident vo fínskom metre

Fínskemu metru sa vyhýba. Môže za to bitka, ktorej bola priamym účastníkom. „Stála som a vedľa mňa pribehol nejaký šialený tmavý muž. A zrazu po ňom skočili sekuriťáci, ochranka metra. Pri tej bitke ma zvalil na zem a mala som čo robiť, aby som sa zdvihla a utiekla. Len zázrakom sa mi nič nestalo. Bol tam šialený krik. Celkom sa s tým chlapíkom bili dve ženy a jeden chlap,“ povedala. Od tej doby sa metrom bojí jazdiť, takže využíva iba MHD alebo radšej chodí pešo.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Gottová sa zháňa po peniazoch! Nový život chce v zahraničí!