tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Bývalý americký prezident a šéf Republikánov Donald Trump
Bývalý americký prezident a šéf Republikánov Donald Trump. Zdroj: tasr/ap

Republikáni získali väčšinu v Snemovni reprezentantov! Začne sa vyšetrovanie Huntera Bidena?

Biden starší a Zelenský sa tejto najnovšej správe asi moc nepotešia. Po viac ako týždňovom sčítaní hlasov, ktoré ešte nie je ukončené vo ôsmich obvodoch, je už teraz jasné, že Republikáni získali prevahu v Snemovni reprezentantov. To im zaručí väčšie právomoci. Aj vyšetrovať.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Americký prezident Joe Biden.
  2. Bývalý americký prezident Donald Trump na podujatí America First Agenda Summit.
  3. Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan
  4. Donald Trump sa usmieva po tom, čo oficiálne oznámil, že v roku 2024 sa bude opäť uchádzať o úrad prezidenta USA.
  5. Zľava Eduard Heger a Jaroslav Naď z OĽaNO.

Vo voľbách, ktoré sa konali minulý týždeň, získali doteraz 218 zo 435 kresiel, zatiaľ čo demokrati 210. Víťazstvo republikánov v dolnej komore prináša zmenu rozloženia moci vo Washingtone. Demokrati mali doteraz kontrolu nad obidvomi komorami Kongresu, zostal im len Senát.

Hunter má problém

Syn Joe Bidena, ktorý je závislý od drog a spoločnosti „ľahkých dievčat,“ mal problémy už dávno predtým, ako si zaniesol do opravy svoje dva notebooky. Kým nenastúpil na Ukrajine Zelenský, prebiehalo v tejto krajine jeho vyšetrovanie kvôli obrovskej korupcii a praniu peňazí. Po kauze „notebook,“ má Hunter Biden problémy aj doma. Jeho otec, americký prezident taktiež, keďže podľa všetkého v poslednej kampani opakovane klamal v televíznych reláciách o synových aktivitách. Za to by mu mohol hroziť Impeachment.

Ukrajina

Republikáni postavili svoju kampaň aj na tom, že zabránia masívnemu zbrojeniu a liatu nekonečného množstva financií do Ukrajiny. Víťazstvo v Snemovni reprezentantov teda znamená problém aj pre Zelenského. Bidenove nové nápady už nebudú prechádzať tak ľahko.(ak vôbec budú)

Porážka?

Aj keď americké médiá hovoria o porážke Republikánov, pretože podľa predpovedí sa čakalo, že získajú prevahu aj v Senáte, fakt, že porazili Demokratov v Snemovni, ovplyvní mnohé veci. Joe Biden už nebude mať vládnutie také jednoduché ako doteraz. Donald Trump navyše počas týždňa oznámil, že bude znova kandidovať na post amerického prezidenta. Zdá sa, že dobré časy pre bidenovcov v Amerike skončili.

Zdroj: New York Times


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Republikáni získali väčšinu v Snemovni reprezentantov! Začne sa vyšetrovanie Huntera Bidena?

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku