eReport.sk
Remišová klame!
Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Remišovú opäť vytočil šéf Smeru: TOTO dopadlo hanebne a môže za to zextrémizovaný Fico!


Predseda Smeru-SD a expremiér Robert Fico počas slávnostnej schôdze Národnej rady (NR) SR pri príležitosti výročia prijatia Ústavy SR apeloval na prezidentku Zuzanu Čaputovú v súvislosti s referendom. Hlava štátu reagovala, že takéto odkazy nepotrebuje a vie, ako má konať.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico. (Smer-SD).
  2. Premiér Eduard Heger (OĽANO).
  3. Slovná prestrelka medzi Tarabom a Kičom! Michal Kiča, bývalý štátny tajomník na MŽP, na Facebooku kritizoval Rudolfa Huliaka aj Tomáša Tarabu.
  4. Na kombosnímke zľava ministri Ivan Korčok. Jaroslav Naď a Roman Mikulec.
  5. Remišová klame!
  6. Nie je sloboda ako sloboda
  7. Veronika Remišová v televíznom štúdiu.
  8. Slováci o hlade?
  9. Na kombosnímke zľava Peter Pellegrini a Veronika Remišová.

„Dajte ľuďom to, čo im podľa Ústavy SR patrí. Dajte im to, čo ústava hovorí, že sa to nazýva štátnou mocou,“ vyhlásil Fico smerom k hlave štátu, pričom prezidentke pripomenul povinnosť zabezpečovať riadny chod ústavných orgánov.

VIDEO Prejav predsedu strany SMER-SD Roberta Fica pri príležitosti 30. výročia prijatia Ústavy SR

Zdroj: youtube.com/smer-sd

Ako sme vás vo štvrtok informovali Fica za tento jeho prejav kritizovali viacerí politici. „Ukradol celé toto zhromaždenie,“ vyhlásil napríklad na adresu Fica predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO). Podpredseda strany Za ľudí Juraj Šeliga zase hovoril o hanebnosti. A ako reagovala šeligova stranícka šéfka Veronika Remišová? Vo veľmi podobnom duchu, pričom menovala aj expremiéra Vladimíra Mečiara.

Totálne diskreditovaný Mečiar ako čestný hosť a zextrémizovaný Fico v priamom prenose uráža hlavu štátu. Takto hanebne dopadlo 30. výročie Ústavy SR v Národnej rade,“ napísala vicepremiérka na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/remisova.veronika

„Nepotrebujem takéto odkazy alebo povzbudenia Roberta Fica. Viem, ako mám konať. Tak ako doposiaľ, konám a budem konať v súlade s ústavou,“ takto reagovala na slová lídra parlamentnej opozície samotná prezidentka.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišovú opäť vytočil šéf Smeru: TOTO dopadlo hanebne a môže za to zextrémizovaný Fico!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: