eReport.sk
Veronika Remišová s politickými partnermi vyjadrila podporu Dušanovi Veličovi.
Veronika Remišová s politickými partnermi vyjadrila podporu Dušanovi Veličovi. Foto: fb/v.r

VIDEO Remišová opäť v oblakoch? „My namiesto hádok a osobných útokov spolupracujeme!“


Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí) nikdy nešetrila slovami chvály nie len na adresu svojho vlastného rezortu, ale aj svojej strany a mnohokrát prekvapivo vynáša do nebies aj súčasnú vládu. Pri dnešnom predstavovaní kandidáta strany Za ľudí na bratislavského župana Dušana Veliča sme opäť mohli nadobudnúť pocit, že je vo vládnej strane všetko v poriadku.

Stále je však faktom, že sa medzi sebou navzájom veľmi vážnym spôsobom „kosia“ minister financií Igor Matovič (OĽANO), minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) a najnovšie aj predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina), ktorý sa do ringu dostal zaradením bývalého kandidáta ĽSNS Igora Šimka do svojho poslaneckého klubu. No a kľudné obdobie si ešte nedávno nezažívala ani samotná strana Za ľudí, kde sa do vážneho sporu dostali frakcie Remišovej a ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (teraz už SaS).

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS) počas 79. rokovania vlády SR 11. mája 2022 v Bratislave.
  2. Blaha je blázon
  3. Remišová pod paľbou
  4. Veronika Remišová na snímke z videa.
  5. Veronika Remišová na grafickom vizuále, ktorý zverejnila na sociálnej sieti.
  6. Vláda strachu
  7. Uvrhli štát do krízy?
  8. Veronika Remišová, ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová počas konferencie Korupcia v eurofondoch.

Predstavovanie kandidáta strany Za ľudí sa síce nieslo v pokojnom duchu, no neúčasť iných vládnych strán v podstate znamená, že koalícia spolu nenachádza reč už ani v otázke komunálnych volieb, v ktorých sa chystá kandidovať aj súčasný župan Juraj Droba – práve on bude takmer naisto disponovať podporou minimálne strán SaS a OĽANO (alebo aj nie?).

„Namiesto hádok a osobných útokov, my spolupracujeme. Dnes sme s podporou ďalších politických partnerov predstavili nášho kandidáta na župana v Bratislavskom kraji. Pán profesor Dušan Velič rozumie regiónom, ponúka skúsenosti a dynamiku, ktorú Bratislavský kraj potrebuje. Dušan, držím palce a teším sa na ďalšiu spoluprácu!,“ prezentuje sa v súčasnosti na sociálnej sieti Remišová pozitívnou rétorikou aj napriek viacerým závažným problémom, ktoré sa týkajú nie len celoštátnej politiky, ale aj komunálneho priestoru. Pripomíname, že Velič má podporu aj hnutia Sme rodina.

Zdroj: fb/remisova.veronika

Remišová ako prvá vystúpila aj na tlačovke kandidáta na župana Veliča. Chválila jeho manažérske skúsenosti, pričom uviedla, že k svojej práci pristupuje systematicky, seriózne a pravdivo. „Ľuďom na Slovensku nepomôžu prázdne marketingové gestá a takisto im nepomôžu ani nereálne populistické nápady, ale ľuďom na Slovensku pomôže iba racionálne, poctivé a vytrvalé riešenie problémov a výziev, ktorým musíme čeliť. A práve takýto prístup prináša náš kanidát profesor Velič,“ zdôraznila Remišiová pred novinármi.

VIDEO Veronika Remišová: Ľuďom na Slovensku nepomôžu prázdne marketingové gestá

Zdroj: fb/dusanveliczaludi

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Remišová opäť v oblakoch? „My namiesto hádok a osobných útokov spolupracujeme!“

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne