eReport.sk
Úspechy pani Remišovej
Veronika Remišová na snímke z videa. Zdroj: fb/remisova.veronika

Remišová o konci školského roka: Známky nie sú najdôležitejšie! Najdôležitejšie je TOTO


Koniec školského roka je aj pre politikov príležitosť niečo svojim voličom odkázať. Chopila sa jej aj vicepremiérka a ministerka informatizácie Veronika Remišová. Šéfka najmenšej parlamentnej strany Za ľudí k svojmu dnešnému odkazu pridala aj fotografiu s deťmi, ktorým práve začínajú letné prázdniny.

Remišová pripomenula, že dnes je veľký deň pre všetkých školákov, učiteľov aj pre rodičov. „Ďakujem zo srdca našim pedagógom, gratulujem všetkým žiakom a študentom a držím palce, aby nikdy nestratili chuť učiť sa,“ napísala v úvode svojho statusu na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Remišová klame!
  2. Veronika Remišová, ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová počas konferencie Korupcia v eurofondoch.

Keďže koniec školského roka úzko súvisí aj s tým, že školáci dostávajú vysvedčenia, Remišová obrátila pozornosť práve na tento fakt. „Známky nie sú to najdôležitejšie, čo deťom škola môže dať. Najdôležitejšia je radosť z učenia, neutíchajúca zvedavosť, záujem o veci okolo nás. Horšia známka nie je tragédiou, tragédiou je nezáujem, ľahostajnosť a povrchnosť,“ zdôraznila podpredsedníčka vlády.

„Po náročnom školskom roku prajem všetkým krásne prázdniny. Užite si ich s radosťou a v zdraví,“ uzavrela digitálna líderka koalície.

Zdroj: fb/remisova.veronika

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová o konci školského roka: Známky nie sú najdôležitejšie! Najdôležitejšie je TOTO

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne