eReport.sk
Boris Kollár (Sme rodina). Foto: tasr

Pyšný Kollár. Páči sa mu, keď ho označujú za Sperminátora

V ostatných dňoch zamestnáva šéfa parlamentu Borisa Kollára sporný paragraf 363 Trestného poriadku. Časť koaličných partnerov by ho totiž rada upravila. Dôvodom je rozhodnutie generálnej prokuratúry, ktorá zbavila obvinenia bývalého šéfa SIS Vladimíra Pčolinského, ale aj podnikateľa Jaroslava Haščáka.

Ale Kollár evidentne nežije iba politikou. Na sociálnej sieti totiž zdieľal vtip na svoj účet. Obrázok totiž porovnáva Terminátora s Borisom Kollárom, ktorého označuje za Sperminátora. „Niekedy to na ZOMRI trafia,“ smial sa predseda strany Sme rodina a multiotecko.

Fanúšikovia však takí zhovievaví k politikovi neboli. „Dámy a páni, predseda parlamentu,“ štipľavo okomentoval jeden z nich. „Absolútne sklamanie a frustrácia z teba. Dúfam, že to aspoň stálo za to,“ pridal sa ďalší. „Spravuj štát ako sa patrí. Na to máš funkciu. Ak nie, daj tam odborníka,“ utrúsil diskutujúci. Časť fanúšikov sa však na vtipe pobavila.

– Foto: fb/zomriofficial

Boris Kollár sa do povedomia verejnosti dostal najmä ako podnikateľ a tiež ako „slovenský donchuan“. Pred pár rokmi založil politickú stranu Sme rodina, ktorá sa hlásila ku konzervatívnejším hodnotám. Jej predseda pritom vedie život, ktorý je na Slovensku mierne neštandardný. Pokiaľ je známe, Boris Kollár splodil s desiatimi ženami 11 detí. V minulosti sa tiež prevalili jeho šteklivé správy, ktoré si posielal s transrodovými osobami.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pyšný Kollár. Páči sa mu, keď ho označujú za Sperminátora

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti