eReport.sk
Irena Bihariová.
Irena Bihariová. Foto: tasr

Protokolistka o Bihariovej: Takto ju zotrela za jej pikantné fotky!

Šéfka progresívcov Irena Bihariová (40) sa rozhodla kráčať proti prúdu a zvolila naozaj neštandardný prístup. Na fakt, že aj politička je len bežná žena z ľudu, sa rozhodla poukázať netradičným spôsobom, a to šteklivými fotografiami v plavkách. Bihariovej fotokolekciu si vzala na mušku známa protokolistka Mária Holubová a jej názor je jasný. Tieto slová predsedníčku Progresívneho Slovenska nepotešia.

Irena Bihariova ukázala krivky – Foto: FB/IB

Úzke bikiny, ladné ženské krivky, bazén či rozhorúčená pláž. Toto nie je popis fotografií na stránkach mužského časopisu, ale najnovšia fotoiniciatíva šéfky progresívcov Ireny Bihariovej. Tá na ženský element v politike začala upozorňovať neštandardne, a to uvoľnenými letnými fotkami v bikinách. „Aby sme sa naučili chápať a akceptovať, že aj ženy političky či v iných verejných funkciách sú normálne ľudské bytosti, ktoré majú telo, a normálne s ním chodia v plavkách na kupko či k moru. Naozaj vás nebudem klamať, že tam chodím v Coco Chanell kostýmku,” vysvetlila svoj zámer Bihariová. Nie každému sa ale podobná prezentácia političky pozdáva.

Pózy politikov

Bihariová zároveň upozorňuje, že neobsadila žiadny verejný úrad, ani nedisponuje žiadnou verejnou mocou. Protokolistka Mária Holubová upozorňuje, že Bihariová je šéfkou strany, ktorá je síce mimoparlamentná a nestojí teda oficiálne pri moci, no s podobnou sebaprezentáciou má problém.

Irena Bihariová sa na sociálnej sieti prirovnala k Halle Berry. – Foto: FB/IB

„S týmto musia ženy ale narábať opatrne. Príde taký afekt, a majú potom pocit, že ich to viac priblíži k ľuďom. Že je akože obyčajný človek. My všetci ale vieme, že politici sa dostanú do levelu, keď už nie sú bežnými občanmi. Na jednej strane je to prezentácia, že sú jednými z nás a na druhej strane ani nevedia, koľko stojí jeden lístok v trolejbuse,” skritizovala pózu niektorých politikov Holubová.

Viac článkov o Irene Bihariovej tu:

Rázny postoj odborníčky

Ako protokolistka Bihariovej krok príliš pozitívne nehodnotí. „Za protokol musím povedať, že pani Bihariová by sa v plavkách ukazovať nemala,” povedala rázne odborníčka. Podľa nej by mal politik vysielať smerom k ľudu určitú istotu.

„Ak chcú byť ženy političky rovnocenné mužom politikom, tak musia tak aj k politike pristupovať a nie akcentovať ženskosť, teda vyfotiť sa v bikinách,” povedala rázne Holubová.

Protokolistka Mária Holubová. – Foto: Archív M.H.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport