eReport.sk
Jozef Pročko, foto: tasr

PROČKOVI PREPLO? Z exzabávačovej FOTO vám vyrazí poistky! Jožo, prečo?

Bývalá zabávačská hviezda sa nezaprie! Poslanec Jozef Pročko za Obyčajných ľudí sa opäť raz predviedol. Poslanec známy svojím prepáleným slovníkom si zmyslel, že si vystrelí z kritikov očkovania naozaj neštandardným spôsobom. Letmý pohľad na výsledný “produkt”, ale skôr laického diváka utvrdí v tom, že exzábavač skrátka zošalel.

Satira alebo nepodarený pokus zaujať? Očkovanie je témou číslo jedna aj na sociálnych sieťach. Do objektívnej debaty sa ale často primiešavajú rôzne konšpiračné teórie či burcovanie antivaxerov. S niečim podobným sa zrejme stretol aj svojrázny poslanec Jozef Pročko a vyrukoval tak s naozaj netradičnou fotokompozíciou.

Devakcinovaný Pročko

„Dnes som si prečítal príspevky od ľudí s vysokou školou života a aj ja s mojím IQ som pochopil, že treba niečo napraviť. Urobil som si Devakcináciu,” napísal na svojom profile Pročko. K fotke, na ktorej imituje úlohu pacienta, ktorý je “intravenózne” napojený na svoj smartfón spísal aj body ako sa “devakcinovať.”

Zdroj: FB/JP

„Postup je jednoduchý: “1.Pripojíte si konektor z mobilu na žilu, 2. Vytočte linku Devakcinácie, 3. Po pripojení požiadajte operátora o devakcinačný kód,4. Po pol hodine impulzov ste ako znovunarodený, 5. Devakcinácia zbavuje aj chrípočky,” spísal body prešpikované Pročkovi humorom tak vlastným.

Viac článkov o Jozefovi Pročkovi tu:

Nie je politik?

Pročko zrejme myslel na všetko a v príspevku nezabudol podčiarknuť, že politikom, napriek tomu, že pracuje ako poslanec národnej rady, sa vonkoncom necíti. „Prosím prispievateľov o porozumenie. Nie som politik, nevypisujte mi sem že sa mám správať ako politik Fico. Som len Jožo, ktorý dostal možnosť spravovať verejné veci,” spresnil teda Jožo.

Na záver pre istotu humorista podotkol, že príspevok myslel ako humor: „Pozor:Tento status je žart. Neprerážajte si žili konektorom.” Ľudia mu však dali jasne najavo, čo si o tomto jeho príspevku myslia. A lichotivé to veru nebolo.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport