eReport.sk
Jozef Pročko, foto: tasr

Pročko zase raz perlil: My nemusíme, my sme čipovaní!

Len nedávno sa mladý poslanec za OĽANO Andrej Stančík ospravedlňoval na sociálnych sieťach za to, že pri oficiálnom stretnutí na francúzskej ambasáde nemal nasadené rúško ani respirátor. Dokonca sa kajal, že cenu pokuty venuje na pomoc druhým. Podobný prešľap teraz spravil aj ďalší poslanec Jozef Pročko.

Bývalý zabávač zverejnil na svojej sociálnej sieti fotografiu so svojim kolegom Lukášom Kyselicom. Obaja nemajú prekryté horné dýchacie cesty. „Dnes s Lukášom Kyselicom bolo v kancelárii aj veselo. Ale riešili sme aj veľmi dôležité veci, pri ktorých ma bolelo brucho. Z toho, čo sa tu dialo v minulosti,“ napísal k obrázku Pročko. „A prečo nemáte rúška?“ spýtal sa hneď diskutujúci. „Lebo sme obaja dvakrát čipovaní,“ smial sa politik, ktorý zrejme zabudol, že aj v zelených okresoch sa v interiéri musí nosiť rúško. Medzi výnimkami je aj jedna, ktorá hovorí, že nie je potrebné nosiť rúško pri fotografovaní. Tento argument však Pročko nepoužil.

Pročko zverejnil fotografiu z kancelárie. S kolegom Kyselicom zrejme zabudli na rúška. – Foto: fb/jozoprockostranka

Podobného lapsusu sa pritom nedávno dopustil Pročkov stranícky kolega Andrej Stančík, ktorý bol na stretnutí s francúzskym diplomatom. „Keďže sme všetci plne zaočkovaní, rúška sme pri rozhovore nemali,“ zdôvodňoval politik, prečo nemal rúško ani respirátor. Lenže zatiaľ taká výnimka z nosenia rúšok v interiéri nie je. A tak sa Stančík ospravedlňoval.

– Foto: fb/jozoprockostranka

„Moja chyba, aj keď som pred tromi mesiacmi covid prekonal a som plne zaočkovaný, a napriek tomu, že sme počas diskusie pili, mal som mať rúško na sebe a ísť príkladom. Nebudem sa ale vyhovárať ani na teplo, ani na prakticky nulovú šancu prenosu. Ospravedlňujem sa a cenu pokuty posielam na Ľudia ľuďom,“ dodal vtedy Stančík. Pročka však negatívne reakcie asi zamrzeli. Do svojho profilu si ešte vložil zrejme svoj vlastný citát. „Dať si usmievavú foto do profilu, sa rovná samovražde,“ povzdychol si.

Viac o politikovi Jozefovi Pročkovi čítajte tu:

  1. Jozef Pročko (OĽANO).

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pročko zase raz perlil: My nemusíme, my sme čipovaní!

Odoberať
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti