eReport.sk
Tomáš Taraba, foto:tasr

Nový impulz pre Tarabovu kariéru? Bol to primitívny hejt a šikana z pozície sily, tvrdí poslanec

Bez ohľadu na názor na konflikt opozičného poslanca Tomáša Tarabu s prezidentkou Zuzanou Čaputovou a časťou médií je faktom, že Tarabove meno včera vo verejnej diskusii vystrelilo tak výrazne, ako to Taraba počas svojej krátkej politickej kariéry ešte nezažil.

Počas včerajšieho dňa sa objavovalo nielen v článkoch najväčších slovenských médií a v reportážach najznámejších televíznych staníc, ale aj v nespočetnom množstve statusov a komentárov na sociálnych sieťach. Aj zlá reklama je reklama a, zdá sa, že konzervatívny poslanec vyjde z tohto konfliktu ako výraznejšie meno a to naprieč rôznymi spektrami voličov.

Za všetkým pravdepodobne stojí rozhodnutie Grasalkovičovho paláca reagovať na Tarabov status o modelingovej kariére 17-ročnej dcéry hlavy štátu.

Status Tomáša Tarabu a Zuzany Čaputovej na Facebooku – Foto: printscreen fb/zcaputova,tomastaraba

Samotný Taraba sa dnes o prezidentkiných včerajších aktivitách vyjadril pomerne tvrdo. „To, čo si včera dovolila Zuzana Čaputová bol primitívny hejt a šikana z pozície sily na moju osobu“, skonštatoval poslanec.

Ďalej pokračoval vyjadrením, ktoré by mohlo naznačovať, že tento konflikt rozhodne nie je ukončený. „Ukázalo sa, že nie ja, ale jej vybrané stádo novinárov v skutočnosti negatívne vníma jej dcéru a vyjadrenia Hanzelovej, Šoltéza a samotnej fb stránky Polície stoja za hlbšiu analýzu.“

Reakcia Tomáša Tarabu po rôznych útokoch zo strany ľudí – Foto: fb/tomastaraba

Nie je zvykom, aby sa hlava štátu vyjadrovala k aktivitám rádových poslancov. Reakcia prezidentky na druhej strane bola pochopiteľná, keďže poslanec do politického konfliktu vtiahol jej dcéru. Nedosiahol však prezidentský palác presný opak toho, čo zamýšľal?

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nový impulz pre Tarabovu kariéru? Bol to primitívny hejt a šikana z pozície sily, tvrdí poslanec

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport