eReport.sk
foto: profimedia

Princ Harry a Meghan Markle prekvapili. Tajná návšteva u kráľovnej

Od odchodu princa Harryho z anglickej monarchie nebola jeho rodina osobne vôbec v Londýne. Hovorilo sa dokonca aj o tom, že ich vzťahy s blízkymi sú na bode mrazu. Preto teraz veľmi prekvapili správy o tom, že majú za sebou tajnú návštevu u kráľovnej.

Harry s Meghan osobne podporili športové hry Invictus Games, ktoré sa tento rok konajú v Holandsku. Zúčastňujú sa ich veteráni, ktorí počas vojny utrpeli zranenia. Pre princa je to srdcová záležitosť, pretože s touto organizáciou intenzívne spolupracoval ešte počas jeho pôsobenia na kráľovskom dvore.

Anglické médiá už predtým manželov kritizovali kvôli tomu, že sa vybrali do Európy bez toho, aby navštívili svoju rodinu. Na prekvapenie všetkých sa však Harry a Meghan nakoniec ocitli v Londýne, kde stretli svojich blízkych. Princ sa už počas minulého roka zúčastnil pohrebu svojho dedka, princa Philipa. Markle však nebola v Anglicku odvtedy, ako sa náhle rozhodli presťahovať do USA.

Podľa informácií britských médií sa Harry spolu s celou rodinou stretol najprv s kráľovnou, princom Charlesom a Camillou. Toto stretnutie trvalo údajne 15 minút a vraj na ňom bola trochu napätá atmosféra. Potom mal ešte osobnú návštevu iba u svojej babičky, ktorá bola podľa zdrojov z monarchie oveľa príjemnejšia. Následne už manželia odcestovali do Holandska.

Viac sa dozviete:

  1. V popredí sprava britský princ Harry a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, počas návštevy v radnici nemeckého mesta Düsseldorf 6. septembra 2022.
  2. Obálka autobiografickej knihy britského princa Harryho.
  3. Meghan Markle
  4. Princ Charles
  5. Princ Charles

Charles sa prvýkrát stretol s vnučkou

Po rozhovore Meghan a Harryho s Oprah Winfrey nastala v rodine napätá atmosféra. Obaja sa nepekne vyjadrili najmä na adresu Williama, Kate a Charlesa, čo medzi nimi naštrbilo vzťahy. Z Anglicka prichádzali informácie, že údajne manželia komunikujú už iba s Alžbetou II.. Harryho blízki sa kvôli tomu doteraz nestretli ani s jeho mladšou dcérou Lilibet, ktorá dostala svoje meno podľa prababičky. Svoju vnučku doteraz nevidel ani samotný princ Charles, pre ktorého to bolo emotívne stretnutie.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Princ Harry a Meghan Markle prekvapili. Tajná návšteva u kráľovnej

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti