eReport.sk
Foto: profimedia

Najbolestivejšie tajomstvo kráľovskej rodiny: Princ Charles je rasista?

Princ Harry (37) a Meghan Markle (40) osočili nemenovaného člena kráľovskej rodiny z toho, že je rasista. Nová kniha odhaľuje, že je to princ Charles (73). Palác to odmieta!

Britská kráľovná Alžbeta II. má o starosť viac. A to kvôli knihe Christophera Andersona s názvom Bratia a manželky: Pohľad so súkromia Williama, Kate, Harryho a Meghan. Autor tvrdí, že k prejavu rasizmu prišlo v roku 2017, kedy Harry oznámil Charlesovi svoje zasnúbenie s americkou herečkou Meghan Markle. „Zaujímalo by ma ako budú vyzerať ich deti,“ povedal vtedy Charles. „Som si istá, že budú nádherné,“ odvetila jeho manželka Camilla. „Myslel som, akú budú mať podľa teba farbu pleti,“ upresnil vraj Charles.

Viac sa dozviete:

  1. V popredí sprava britský princ Harry a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, počas návštevy v radnici nemeckého mesta Düsseldorf 6. septembra 2022.

Meghan túto skúsenosť porozprávala aj v rozhovore s Oprah Winfrey. „Je to absolútna fikcia, ktorá nestojí za komentár,“ povedal hovorca kráľovského paláca. Na túto otázku sa pýtali aj moderátorky Oprah Winfrey, ktorá rozhovor so známym párom robila. „Nie, ani mne nepovedali, koho majú na mysli. Len zdôraznili, že nejde o kráľovnú ani jej manžela,“ povedala Winfrey. Spisovateľ Anderson priznáva, že Charlesova poznámka mohla byť celkom nevinná, no dostala rasistický nádych.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Najbolestivejšie tajomstvo kráľovskej rodiny: Princ Charles je rasista?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti