tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Obálka autobiografickej knihy britského princa Harryho.
Obálka autobiografickej knihy britského princa Harryho. Foto: tasr

Harry provokuje knihou! Bude jeho autobiografia bestsellerom? Vydavateľ sľubuje surovú úprimnosť

Autobiografická kniha britského princa Harryho vyjde začiatkom budúceho roka. Memoáre vojvodu zo Sussexu vyjdú pod názvom „Spare“ 10. januára, oznámilo vydavateľstvo Penguin Random House. TASR o tom informuje na základe štvrtkovej správy stanice BBC News.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ľudia sledujú prvý príhovor nového britského kráľa Karola III. ako monarchu.

Kniha vyjde v rovnakom termíne na celom svete v 16 jazykoch. Spolu s ňou vyjde i audiokniha, ktorú načítal samotný Harry. Časť výťažku z predaja pôjde na charitatívne účely.

Titul knihy je provokatívny, keďže znamená „náhradník“, čo je narážkou na frázu, že monarchie potrebujú „dediča a náhradníka“, a odráža postavenie Harryho v kráľovskej hierarchii; dedičom trónu je jeho starší brat William, princ z Walesu. Buckinghamský palác uviedol, že oznámenie o knihe nebude komentovať.

Na snímke autobiografická kniha britského princa Harryho, ktorá vyjde začiatkom roka 2023. Memoáre vojvodu zo Sussexu vyjdú pod názvom "Spare" 10. januára

Na snímke autobiografická kniha britského princa Harryho, ktorá vyjde začiatkom roka 2023. Memoáre vojvodu zo Sussexu vyjdú pod názvom „Spare“ 10. januára. – Foto: tasr/ap

Vydavateľstvo sľubuje surovú, nefalšovaná úprimnosť

Publikácia, ktorá je podľa BBC News zaručeným bestsellerom, bude obsahovať Harryho spomienky na to, ako sa vyrovnával so smrťou svojej matky, princeznej Diany, s neustálym tlakom médií, ako aj s nie vždy ideálnymi vzťahmi v kráľovskej rodine. Vydavateľstvo sľubuje čitateľom „surovú, nefalšovaná úprimnosť“.

S manželkou a deťmi žujú v USA

Harry (oficiálne Henry) a jeho manželka Meghan v roku 2020 oznámili, že sa vzdávajú kráľovských povinností. Buckinghamský palác a vyšší kráľovskí predstavitelia vtedy vyjadrili nad týmto rozhodnutím sklamanie. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu teraz žijú so svojimi dvoma deťmi v USA.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Harry provokuje knihou! Bude jeho autobiografia bestsellerom? Vydavateľ sľubuje surovú úprimnosť

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku