eReport.sk
Meghan Markle
Meghan Markle. foto: profimedia

Manipulátorka Meghan Markle: Klamala na súde, vraj zabudla!

Toto sa Meghan Markle (40) opäť nepodarilo. Bola totiž pristihnutá pri krivej výpovedi.

Počas súdneho procesu bola Meghan Markle pristihnutá pri klamstve a krivej výpovedi. Počas procesu vyšlo najavo, že naozaj poskytovala autorom jej autobiografie súkromné informácie. Pod prísahou sa bránila, že na to jednoducho zabudla.

Viac sa dozviete:

V procese, ktorý manželka princa Harryho bojuje proti vydavateľovi Daily Mail tvrdila bývalá herečka, že si veľmi stráži súkromie a rozhodne neprezrádza nič zo svojho intímneho života. Trvala na tom, že autorom knihy Finding Freedom nič neprezradila a vypovedala pod prísahou. V jednom z predchádzajúcich vyhlásení dokonca obvinila komunikačný tím kráľovského paláca s tým, že musel donášať.

Súd v Londýne teraz získal elektronickú komunikáciu jej bývalého šéfa komunikácie Jasona Knaufa, čo dokazuje pravý opak. Sama Meghan v nej dáva autorom publikácie svoje vlastné súkromné informácie. Keď sa jej súd v Londýne počas videokonferencie Meghan opýtal, prečo túto informáciu pred súdom zatajila, tak vojvodkyňa zo Sussexu bez váhania zareagovala, že zabudla. Ďalej si už skrátka nemohla vymýšľať.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Manipulátorka Meghan Markle: Klamala na súde, vraj zabudla!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti