eReport.sk
Foto: profimedia

Priateľ Šafránkovej prišiel tiež o ženu: Strach o známeho herca!

Patril medzi veľkých priateľov Libušky Šafránkovej (†68), ktorá má o dva dni pohreb. Rodina Jana Kačera (84) však po smrti jeho manželky Niny Divíškovej (†84) zrejme na pohreb slávnej Popolušky nepríde.

„Pochopíme, keď nebude môcť prísť. Je to veľmi smutné,“ povedala sestra Šafránkovej Miroslava. Zoznam pozvaných vytvorila so svojím synovcom Josefom Abrhámom, ktorý celú poslednú rozlúčku pripravuje v spolupráci s ministerstvom kultúry a Národným divadlom, v ktorom jeho maminka dva roky hrala.

Josef Abrhám a Jan Kačer sú veľkými priateľmi, stali sa vdovcami len 12 dní po sebe. Šafránková od roku 2014 bojovala s rakovinou pľúc a zomrela 9. júna po plánovanom zákroku. Divíškovú zase trápila Alzheimerova choroba a zomrela v pondelok doma vo svojej posteli. Zatiaľ čo Kačer sa ešte snaží vystupovať a objavuje sa na verejnosti aj napriek zdravotným problémom, Abrhám žije v ústraní a dlho sa už nikde neobjavil. „Pepík mi robí starosti. Volám mu niekoľko mesiacov márne. Vždy sa mi hneď ozval. Zrejme je to s ním naozaj vážne. Či je doma, alebo sa lieči v nemocnici, nikto z rodiny mi nedal žiadnu správu,“ povedal pred časom známy český herec a režisér Jan Kačer.

Za Abrháma prevzal Cenu Thálie za celoživotný prínos českej kinematografie a dokonca nakrútil aj zdravicu. Čo presne sa s vdovcom po Libuške Šafránkovej deje, vedia len najbližší. Sama herečka sa ešte na jar snažila tieto obavy zvrátiť. Tvrdila, že Abrhám nemá pri sebe telefón a preto sa mu nedá dovolať.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Priateľ Šafránkovej prišiel tiež o ženu: Strach o známeho herca!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti