eReport.sk
Pri Dolnom Hričove spadlo malé lietadlo
Pád lietadla pri Dolnom Hričove, foto:tasr

MIMORIADNE Pri Dolnom Hričove spadlo malé lietadlo, pilot neprežil

AKTUALIZOVANÉ Mimoriadne! Pri Dolnom Hričove spadlo v nedeľu malé lietadlo. Pilot nehodu neprežil. Na sociálnej sieti o tom informuje letecká záchranná služba Air-Transport Europe.

Pri Dolnom Hričove spadlo malé lietadlo

Pád malého lietadla nahlásili svedkovia. Na miesto smeroval záchranársky vrtuľník zo Žiliny. Lekárku do terénu vysadili palubným navijakom. „Na mieste bolo zistené, že osoba nachádzajúca sa vo vraku lietadla už, žiaľ, nejavila známky života a na mieste mohla lekárka skonštatovať už len úmrtie,“ uvádzajú leteckí záchranári. Záchrannú akciu následne ukončili a záchranársky vrtuľník sa vrátil na svoju základňu, v tomto prípade bez pacienta.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Naďova analýza o Migoch

Haváriu neprežil pilot

Haváriu malého motorového lietadla pre TASR potvrdila aj žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková. „Vzhľadom na to, že na mieste prebiehajú prvotné úkony, nateraz nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie,“ dodala.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

MIMORIADNE Pri Dolnom Hričove spadlo malé lietadlo, pilot neprežil

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php