eReport.sk

Diaľnicu D2 pri Malackách v smere z Bratislavy pre nehodu uzavreli

Úsek diaľnice D2 v blízkosti zjazdu na Malacky v smere z Bratislavy uzavreli z dôvodu pristávania vrtuľníka, ktorý zasahuje po dopravnej nehode. Bratislavskí policajti o tom informujú na sociálnej sieti. Vodičov žiadajú vyhnúť sa úseku a použiť alternatívne trasy.

K nehode došlo na 29,5 kilometri diaľnice D2. „Z dôvodu pristávania vrtuľníka je v tomto smere na nevyhnutne potrebný čas uzavretá diaľnica D2 a realizovaný odklon cestnej premávky v smere na Malacky,“ priblížili policajti.

V dôsledku mikrospánku mal 65-ročný vodič vyjsť so svojím vozidlom mimo diaľnice. „Dychová skúška u vodiča bola s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia,“ dodala polícia.

Zelená vlna RTVS informuje aj o nehode, ktorá sa stala v Bratislave na výjazde z D1 na Ivanskú cestu smerom zo Senca. Vodiči sa nárazovo zdržia.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Diaľnicu D2 pri Malackách v smere z Bratislavy pre nehodu uzavreli

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php